Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 13-02-2019 14:54   Güncelleme : 13-02-2019 14:54

“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”

Belediye Personeli, önceki gün Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya duygulandıran ve gözlerinden yaş getiren bir sürpriz yaptılar. Tekrar aday gösterilmeyen Başkan Yazgı’ya duygulandıran bir vefa örneği gösteren Belediye Personeli doğum gününde kendisine sürpriz bir kutlama yaparlarken, personelin davranışı karşısında çok duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Yazgı tüm personele teşekkür ederek; “5 yıllık görev süremiz boyunca ailemi ihmal ettim ama Aksaray’a asla ihmal etmemek için elimden gelen çabayı gösterdim. Benimle birlikte gece gündüz tüm zorluklara karşı görev yapan hepinize minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte, sizlerin sayesinde birçok ilke imza attık, başardık” dedi.

“Ailemi ihmal ettim ama Aksaray’ı asla”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'ya personeller tarafından Doğum Günü Sürprizi yapıldı.

 

Aksaray Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen sürpriz Doğum Günü programına, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

 

Saatler 14.00 gösterirken Belediye Meclis Salonuna gelen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı, kızı Berre Yazgı ve Kız kardeşi Merve Yazgı’nın da hazır bulunduğu bir ortamda Doğum Günü Sürprizi ile karşılaştı. Salona girişinde alkışlarla karşılanan Başkan Yazgı’nın oldukça duygulandığı gözlendi.

 

Başkan Yazgı yaptığı konuşmada duygularını şu şekilde dile getirdi“ Çok güzel bir 5 yıl geçirdik. Harika çalışmalara imza attık. İşin sonunda baktığınız zaman fark ediyorsunuz. Biz 5 yılda hakikaten çok çalışmışız. Müdürlerimize teşekkür ediyorum gece gündüz demeden o kadar çok gayretle çalıştılar ki birlikte çok güzel işlere imza attık.

 

İlkleri gerçekleştirdik. İlkleri yapan bir belediye olduk. Bu bizim için büyük bir gurur. İlk defa çocuk festivali düzenledik. Kitap fuarı, emekliler evi, gençler için yaptığımız festivaller aktiviteler. Bilal Erdoğan beyin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz büyük organizasyonlar. Göreve ilk geldiğimizde ilk günde bir tane programı bile zor yaparken şimdi aynı anda 4-5 tane programı bir arada yapabilecek noktaya geldik. Önceden daha zor ve meşakkatli ortaya çıkan işleri şimdi gözümüz kapalı yapıyoruz. Demek ki sizlerim böyle bir potansiyeli ve gücü var. Yeter ki abi kardeş gibi olalım birbirimizi sevelim biz hep bu düsturla yola çıkmaya çalıştık. Tabi bunun içinde bazen gönlünüzü kırdığım anlar olabilir sizleri üzdüğüm anlar olabilir. O konuda hakkınız helal edin. Mutlaka bizim eksiğimiz gediğimiz vardır. Ama şunu da samimiyetimle söylüyorum hiç birisi de isteyerek yapmış olduğumuz bir şey değildir. O işin yoğunluğu ve yaşadığımız şeylerden kaynaklanabilir. “dedi.

 

 5 Yılı huzurlu ve mutlu geçirdiğini ifade eden Başkan Yazgı sözlerini şöyle sürdürdü

“ Birkaç hafta zor geçiyor. Niye zor geçtiğini anladım çünkü her gün bir şey üretmişiz. Her gün bir proje üzerine çalışmışız. O kadar çok varımızı yoğumuzu, benliğimizi ortaya koyup buraya aktarmışız ki bunları görünce iyi ki de yapmışsız. 10-15 senede yapılacak işleri 5 seneye sığdırmaya çalışmışız. Gecemiz gündüzümüz hafta sonumuz hiç olmadı. Ama buna rağmen çok güzel projelere imza attık. Hep çözülemez yapılamaz imkânsız denilen şeyleri sizler yaptınız. Su projesi olmaz imkânsız olmaz dediler 30 yıllık su sorununu nasıl çözeceksiniz diyorlardı. Çok şükür onlar şu anda çözülmek ve bitmek üzere. Sanayi projesi işin içinden çıkılmaz deniliyordu. O kadar zor şartlarda sıkıntılı ortamlardan çok şükür bu ortamlara getirdik. Olmaz denen şeyler oldu. Yapılmaz denen şeyler yapıldı.

 

Engelliler için yapmış olduğumuz koordinasyon, gençler için ve çocuklar için aktivite merkezleri tiyatro, kültür, sanat bu tür etkinliklerle biz Aksaray’ı bir iki üst lige çıkarttık. Artık bundan sonra gelecek arkadaşların işin kolay değil. Bu işin sorumluluğu var. Bu işin vebali var. Gerçekten sizlere karşı ve Aksaraylı hemşerilerimize karşı bir sorumluluğu var. Ondan sonra da Allah karşı bir sorumluluğu var. Bu hassasiyet içinde inşallah çalışırlar. İnşallah gayret ederler.” Dedi.

 

Başkan Yazgı “ Biz her yaptığımız işten zevk aldık Mutluluk duyduk. Gecemiz gündüzümüz olmadı. Bazen ailemi ihmal ettim. Çocuğumu, eşimi ihmal ettim. Aksaray’ı ihmal etmeden birçok çalışmalara imza attım. Ben fedakârlıklarından dolayı eşime, çocuğuma ve kız kardeşime teşekkür ediyorum. Beni hiç biz zaman yalnız bırakmayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

İlk yola çıktığım zaman baştan beri beraber olduğumuz Serdar Başkan, Mustafa Başkan, Güven Başkan gerçekten de büyük işlere imza attılar. Dışarda kim ne derse desin ne söylerse söylesin hepsini bir kenara bırakıyorum burada güzel projelere imza attıysak Mustafa başkanımın katkısı ve desteği çok büyüktür. Güven Başkandan da Allah razı olsun. Serdar Başkanıma Teşekkür ediyorum. Süleyman Başkan daha sonradan dahi oldu. Allah razı olsun.” Şeklinde konuştu. 

 

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, sürpriz doğum günü kutlaması sırasında yaptığı konuşmada zaman zaman duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. Doğum günü programında Başkan Yazgı’nın Aksaray’a yaptığı hizmetlerden bazıları özel olarak hazırlanan slayt gösterisi ile ekranlara yansıdı.

 

Başkan Yazgı, Belediye Özel Kalem Müdürlüğünün organizesi ile gerçekleştirilen bu güzel ve anlamlı doğum günü programında emeği geçen herkese Teşekkür etti.

 

Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personeller Başkan Yazgı’ya doğum günü dolayısıyla çeşitli hediyeler verdiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
inaneg 2 gün önce
7HLV8n plyizjghbddk, [url=http://zxpsuvdmqsvi.com/]zxpsuvdmqsvi[/url], [link=http://kccpqwiswejd.com/]kccpqwiswejd[/link], http://nrurpsqgfupt.com/
gecdobe 3 hafta önce
W3xKzq ghceienphgtc, [url=http://kmedbyxkctvf.com/]kmedbyxkctvf[/url], [link=http://czzuioikcjlj.com/]czzuioikcjlj[/link], http://zlysillafgnh.com/
Woodrow 1 ay önce
Who would I report to? https://scriptsandscribes.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Rogers and Birch Hill have done business together in thepast. In 2010, Birch Hill sold Kitchener, Ontario-based AtriaNetworks, the owner of fiber optic cable, to Rogers and it madesome C$355 million ($342.42 million) on the deal after debt.
Florencio 1 ay önce
I love the theatre http://radiotimeline.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom If Lundqvist does play, he’ll still have to be much better than his .890 save percentage and 3.45 goals against average. That includes a 2-0 shutout win last Wednesday in Washington, the first of two straight games that Brad Richards feels the Rangers have “given up nothing.”
Aaliyah 1 ay önce
I'm a housewife http://bnlm.gov.za/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom With fewer restraints on exports, Japanese firms could beready to become suppliers to the whole F-35 program within fouryears, Richard Kirkland, Lockheed's executive in charge ofinternational business development, told Reuters in October.
Sammy 1 ay önce
good material thanks http://blismedia.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com “It was to our surprise and bemusement that you wanted to cut foreign aid to bongo bongo land, as we were not sure as to the specific geographical location of such a place and we thought you were referring to the places where bongos are made and played,” the letter read.
Forest 1 ay önce
I'd like to cancel a cheque https://cultofwhatever.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Maybe such a synergy exists. But it’s more likely that the best thing Bezos can offer his paper is more old-fashioned: the money and resources necessary to take back territory lost to a sharp-elbowed competitor.
xltgjpezgri 2 ay önce
oFRwWr ivaqykgfkctf, [url=http://npxjjyzsczxh.com/]npxjjyzsczxh[/url], [link=http://iumkmhntaxeg.com/]iumkmhntaxeg[/link], http://osrdgydwypgz.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA