AKSARAY
Giriş Tarihi : 19-12-2019 09:58

AK Parti'ye teveccüh devam ediyor

AK Parti Aksaray Merkez İlçe Seçim İşleri Başkanı Muhammed Fatih Sevim, Aksaray'da üye sayısının 42 bine yaklaştığını söyledi.

AK Parti'ye teveccüh devam ediyor

Üye rakamları hakkında bilgi veren Başkan Sevim, “Son altı ayda memuriyet ve bazı sebeplerden dolayı üye sayımızda 325 kişi eksilirken, 1455 hemşehrimiz de gönül bağını partimiz ile resmileştirdi. Öte yandan kongre süreci nedeniyle AKBİS sistemimizin kapalı olduğundan dolayı 500'e yakın üyemizin de kaydı beklemede.

Çalışmalarımızda aktif rol almak isteyen AK Parti ve Türkiye sevdalılarının çok büyük bir teveccühü var. Bu durum, partimize olan ilginin, birlik ve beraberliğimizin en büyük örneklerinden birini oluşturuyor. Vatandaşlarımız AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman olduğu gibi güveniyor. Sadece Türkiye'nin değil bütün dünya mazlumlarının umudu olarak AK Parti'yi ve liderimiz Erdoğan'ı görüyorlar.

Bu kutlu yolda gönlümüz ve kapımız tüm hemşehrilerimize sonuna kadar açıktır. Milletimizin her bir ferdini AK Parti saflarına katılmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA