AKSARAY
Giriş Tarihi : 25-01-2019 15:33   Güncelleme : 25-01-2019 15:33

AKMÜB de eskilerden yeniye ziyaret

AKMÜB (Aksaray Müteahhitler Birliği) Eski Başkanlarından bazıları ve yine eski yönetim kurulu üyelerinden bazı isimler yeni Başkan Fatih Güneş’ i ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

AKMÜB de eskilerden yeniye ziyaret

Önceki dönem başkanlarından Tuğrul Oruç, İsmail Gümüşsoy, Ömer Gümüşay ve Yönetim Kurulu üyelerinden Osman Koçak, Hakan BİLGİÇ, Hayrettin Eren, Turgut Han. Başkan Güneş’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; hayırlı olsun dilek ve temennisinde bulunan, önceki dönem başkanları’’amaç ve gayemizin Birlik ve Beraberlik içersinde olup, Aksaray’ımızın gelişen mimarisinde, istişare ederek, en güzel şekilde ilerlemesidir. Akmüb Başkanı Fatih Güneş ve Yönetiminin, her daim yanında olduğumuzu, maddi ve manevi olarak üzerimize düşen görevimiz ne ise yapmaya hazır olduğumuzu belirterek, Devir aldığı sancağı daha ileriye taşıyacağından da hiç şüphemiz yoktur’’ başarılar dileriz şeklinde ifade ettiler.

AKMÜB Başkanı GÜNEŞ; ’’ Müteahhitler Birliğinde çok emeği olan, siz kıymetli ağabeylerimin beni ziyaret etmesi, beni ve yönetimimi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Sizlerle istişare edip, Aksaray’ımıza, Vatandaşlarımıza ve üyelerimize, en güzel şekilde, elimizden gelen bütün gayreti ve çabayı göstereceğiz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.’’ Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA