AKSARAY
Giriş Tarihi : 04-12-2019 11:28

Aksaray’da Yılın Öğretmeni Mahmut ULU

2019 yılı öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Aksaray’da yılın öğretmeni seçilen Mahmut ULU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un davetiyle Ankara’da.

Aksaray’da Yılın Öğretmeni Mahmut ULU

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Yılın öğretmeni seçilen ULU Ankara’da Aksaray’ı temsil etti. Mahmut Ulu, eğitim öğretimle ilgili yaptığı başarılı çalışmaların yanında kültürel alanda da adından sıklıkla söz ettiriyor. Ulusal bazda Türkiye’nin en önemli ve büyük yayın evlerinden kitapları çıkan bir yazar olarak da dikkat çekiyor. Aynı zamanda ilimizin en önemli projelerinden biri olan Somuncu Baba Aşkın Sırrı sinema filminin de senaristliği ve yayın danışmanlığını yapmıştır.

81 il temsilcisinin katıldığı 24 Kasım Öğretmenler günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. MEB Şura salonunda yapılan ödül törenleriyle başlayan etkinlikler, çeşitli kütlürel geziler, konserler ve söyleşilerle renklendi. Son olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla Anıtkabirde Ulu Önder Atatürk’ün Mozalesine çelenk konmasıyla sona erdi. Hemşerimiz ULU, etkinlikler boyunca ilimizi başarıyla temsil etmiştir. Hemşerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA