AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-08-2020 12:39

Aksaraylı Beşiktaşlılar kenetlendi.

Tüm Türkiye’nin BIRAKMAM dediği kampanyaya Aksaray'dan 11 Bin Dokuzyüz Üç TL. bağış yapıldı

Aksaraylı Beşiktaşlılar kenetlendi.

Kanal D den yayınlanan Yılmaz Erdoğan'ın başı çektiği Bırakmam tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu birlikteliğe dönüştü.

İki saat süre ile yapılan canlı yayında bazı yapılan bağışlar dikkati çekti. Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftarların; “spor yaşasın” diye yaptıkları bağış stadyumdan alkış aldı, bir taraftar işadamı ise 1903 adet külçe altın bağışıyla dikkat çekti.

Canlı yayına katılan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin eşi Berna Çebi kadına yapılan saldırıları gündeme getirdikten sonra 500 bin lirayı kadın futbol takımına verilmek şartıyla bağış yaptı. Telefonda canlı bağlantı esnasında Stadyum, Stüdyoda bulunan Ahmet Nur Çebi’ye ithafen "iyiki seninle hayatı paylaşıyorum seninle gurur duyuyorum" diyerek eşine destek verdi.

 Yardım kampanyasına; Sergen Yalçın, Hülya Avşar ve birçok sanatçı katılarak destek verdi. 100 Milyon Lira bağış ve thşort satışının yapıldığı "Unutmam seni" adlı yardım kampanyasına Aksaray'dan da katkı vardı. Aksaray'ın ilk özel Radyosu Olan Aksaray FM yaptığı çağrılarla kampanyaya destek verirken, Yeşil Doğa Derneği Aksaray'da Anıt Mezarı bulunan Yunus Emre'nin 700. Vuslat yılı nedeniyle hocası olan Taptuk Emre’nin mezarının olduğu tepeye 1903 adet Alıç fidanı dikecek. Aksaray Beşiktaşlılar Derneğinin yaptığı organizasyon ile 11bindokuzyüzüç lira bağış yapıldı.

Program sonrasında gözyaşlarına hakim olamayan Ahmet Nur Çebi ilgi ve alakadan dolayı tüm yürekli insanlarımıza teşekkür ediyorum diyerek BIRAKMAM SEN  BEŞİKTAŞIM dedi.

Kampanya; www.birakmamseni.org sitesine girilerek yapılacak olan bağışlarla sürdürülebilir hale getirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA