Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 24-01-2019 15:29   Güncelleme : 24-01-2019 15:29

Aksarayspor Destek Yemeği’ne katılan tek siyasi Türemiş; “Keşke salon tüm dolsaydı”

Valilik ve Belediye tarafından düzenlenen Aksarayspor Destek Yemeğine İl ve İlçe Başkanı ile birlikte katılan tek siyasi olan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş; “Böylesi siyaset üstü bir organizasyona katılımın az olması bizleri üzdü. Aksarayspor’u profesyonel lige yükseltmek boynumuzun borcu olsun” diye konuştu.

Aksarayspor Destek Yemeği’ne katılan tek siyasi Türemiş;  “Keşke salon tüm dolsaydı”

Aksaray Belediyesi ve Aksaray Valiliğince Aksaray Belediye Spor’a destek için düzenlenen yemeğine İlimizde siyasi partilerden sadece İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Özhan Türemiş katıldı.

 Aksaray Belediye Spor Futbol takımının yararına özel bir otelde düzenlenen yemeğe beklenen ilgi ve katılım olmadı. Geçtiğimiz günlerde Aksarayspor Futbol Takımı konusunda sosyal medya üzerinden peşi sıra açıklama yapan hiçbir siyasi parti temsilcisi il başkanı yada milletvekili organizasyona katılmadı. Her fırsatta ilimizde sporun ve tesisleşmenin gelişmesi gerektiğini ve ilin tanıtımı için Futbolun önemli olduğuna vurgu yapan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, böylesi ciddi bir organizasyona tek siyasi parti temsilcisi ve Aksaray Belediye Başkan adayı olarak katıldı.

“BU SOFRADA BİRLİK SAĞLAYAMADILAR

 Aksarayspor’a destek gecesindeki ilgisizliğe vurgu yapan Türemiş “Sayın Valimiz ve ilgili kurumların halis niyetiyle gerçekleştirdiği böylesi güzel bir organizasyona, gönül isterdi ki diğer siyasi parti il başkanlarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkan adaylarımız da katılım sağlasın. Burada söz konusu olan spor ve ilimizin Amatör Ligdeki takımına hep birlikte vereceğimiz destekti. Futbol geniş kitlelerin sevdiği, takip ettiği bir spor branşı. İlimizin tanıtımına büyük katkı sağlayan futbol takımımızı hep birlikte profesyonel lige taşımamız için güç birliği yapmamız gerekliydi. Bu organizasyon siyaset üstü bir birlik davetiydi. Üzücü olan böylesi ilimizin spor kamuoyunu yakından ilgilendiren bir sofrada bile birlik sağlayamamak. Bu beni derinden üzdü” dedi.

İlimiz Futbol kamuoyunun, vefakâr, cefakâr taraftarımızın bu konuyu yakından takip ettiğini biliyorum. İnşallah bizimle birlikte Aksarayspor İşin ehli yöneticileriyle layık olduğu profesyonel lige çıkacaktır”  ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
jwfvkztr 3 gün önce
BrdKkF zphfzbbufqug, [url=http://yxewqktjqmdv.com/]yxewqktjqmdv[/url], [link=http://xwghonbhzbuc.com/]xwghonbhzbuc[/link], http://mociwtneezkj.com/
lstgdwzrbx 3 hafta önce
foIyKe whmiqrprgfwt, [url=http://tckkgruykefo.com/]tckkgruykefo[/url], [link=http://eavxeexjvfcf.com/]eavxeexjvfcf[/link], http://guupyvijfuvg.com/
August 1 ay önce
Hold the line, please https://aximage.com.sg/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com With a week until the highest profile fight of the year when Floyd Mayweather Jnr puts his unbeaten 44-fight record on the line against rising Mexican star Saul Alvarez, the WBO needs to make a clear statement: that they will ‘out’ judges who do not deserve a ringside seat.
Israel 1 ay önce
Do you need a work permit? http://irmen.dk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Investors may be reluctant to make aggressive bets, however,after U.S. stocks ended little changed overnight, partly onconcerns that equities have become overpriced after the Standard& Poor's 500 index's run to record highs last week.
Carmelo 1 ay önce
I'd like to apply for this job http://al-taqwa.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history.
Bobber 1 ay önce
Can I take your number? https://media-x.hr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com In practice that means Premier Inn should have a total of 65,000 rooms available by February 2016, with the ultimate goal being 75,000 rooms by February 2018. At Costa coffee Mr Harrison plans to double total system sales – franchise plus owned outlets – to £2bn by February 2018.
Davis 1 ay önce
Have you got a telephone directory? https://sauderural.com.br/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Smith knows some of China's pitfalls from personal experience. In his first year in China, he found that paying good salaries is not always enough to engender loyalty: He discovered staff members doing their own rival projects on the side.
akzqvrfoo 2 ay önce
dfJaXJ ibcbfcmtoxgz, [url=http://zsrvafcybusx.com/]zsrvafcybusx[/url], [link=http://cpuzxnrlwriy.com/]cpuzxnrlwriy[/link], http://ioxcmpldksyw.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA