Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 04-05-2018 12:45   Güncelleme : 04-05-2018 12:45

“Amacım, yararlı olabilmek”

MHP den Milletvekili Aday Adayı olan ve listeye girme ihtimali yüksek görülen Psikolog Aysun Hızlı Okur, bu yola sadece ve sadece yararlı olabilmek amacıyla çıktığını söylüyor.

“Amacım, yararlı olabilmek”

24 Haziran Seçimleri için MHP nin şu ana kadar Aksaray’da ki tek bayan aday adayı olan Psikolog Aysun Hızlı Okur, hem gönül verdiği partisine katkıda bulunabilmek, hem de Aksaraylılara hizmet etmek amacında olduğunu, Milletvekili Aday Listesine girip girmemesinin hiç önemli olmadığını, hem sosyal yaşamı, özellikle de mesleği gereği sürekli içiçe olduğu insanlara daha faydalı olabilmeyi amaçladığını belirterek; “Şehrimizin, şehrimizin insanlarının pek çok şeye ihtiyacı var. Bunlardan birisi de dertlerini anlatabilecekleri, anlattıklarına çözüm üretme eğiliminde olan siyasiler. Mesleğim gereği benim zaten yaptığım iş bu. Siyaset yolu ile bu konuda tüm Aksaray Halkı’na daha fazla yardımcı olabileceğimi düşündüğüm ve aynı zamanda inandığım partime ve dava arkadaşlarımıza da elimden geldiğince destek vermek amacıyla aday adayı oldum.

Büyüklerimiz uygun görürse listede yer alırız. Listede olsak ta olmasak ta her zaman partimizin ve insanlarımızın yanındayız” diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA