AKSARAY
Giriş Tarihi : 14-12-2018 15:59   Güncelleme : 14-12-2018 15:59

“Amacımız gönüllerde yer edinmek”

Ak Parti Aksaray Milletvekili İnceöz yaptığı açıklamada dün olduğu gibi bugün de, yarın da insana hizmet odaklı olarak çalıştıklarını ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceklerini belirterek Belediye Başkanı Yazgı’ya bugüne kadar yaptıkları için teşekkür etti. Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Aksaray Belediye Başkan Adayı gösterilen Evren Dinçer’i de kutlayarak; “Bu bir bayrak yarışı, bir hizmet yarışı. Haluk Başkanın bıraktığı yerden birlikte yarışı sürdüreceğiz” dedi.

“Amacımız gönüllerde yer edinmek”

AK Parti Milletvekili İlknur İnceöz; 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yaptığı açıklamada Biz halkımızın gönüllerine talibiz. Çalmadık kapı girmedik ev bırakmayacağız. Ak Parti milletin partisidir dedi.

İnceöz yaptığı açıklamada; “Aksaray Belediye Başkan Adayımız Evren Dinçer’e hayırlı olsun dileklerimizde bulunuyoruz. Her seçim yeni bir başlangıçtır. Ak parti kadroları olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarımızı seçim odaklı değil hizmet odaklı olarak yapmaya devam edeceğiz. Yapılan tüm hizmetlerin en önemlisi aslında insanlarımızın gönlünde yer edinebilmek,  gönüller inşa etmek olduğuna inanan bir partinin mensupları olarak,  belediye başkanı olarak yol yaparken de, park yaparken de vatandaşlarımızın gönlünü kazanmayı şiar edindik. Ak Partinin bugüne kadar yarışı nasıl kendisi ile oldu ise bundan sonrada bu şekilde devam edecektir. Bayrağı devreden arkadaşımız da bayrağı devralan arkadaşımızda aynı anlayış ile hizmet yarışına devam edecektir.  Ak Parti millete hizmet partisi olarak sen ben demeden hep birlikte önümüzdeki yerel seçimlerde Belediye başkan adaylarımız için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

AK Parti milletvekili İlknur İnceöz; “AK Parti 16 yıllık iktidarı döneminde hep milletin partisi olarak milletimizden aldığımız güç ve destekle bu günlere geldi. Liderimiz, başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Türkiye de devrim niteliğinde hizmetler yapıldı yapılmaya da devam edecektir. AK Parti milletin partisidir ve Recep Tayyip Erdoğan bu milletin lideridir. İnşallah 31 Martta yapılacak Yerel yönetim seçimlerinde de Ak Parti kadroları milletimizden aldığı destekle hizmetlerine aralıksız devam edecektir. Çünkü biz milletimiz için varız, millete sorumluluklarımız var. Bu milletin yarınlarını bugünden daha iyi yapmak, başta liderimiz, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepimizin sorumluluğudur. Ak Parti milletimizin sesi kulağıdır. Bizim yegâne amacımız halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile milletimizin gönüllerine girmektir ”diye konuştu.

Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz; 31 Marta yapılacak yerel seçimleri için şunlara değindi: “Başta Aksaray Belediye başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ya bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yazgı ilimizde çok büyük hizmetlere imza attı. Allah’ın izni ile de Ak Parti kadroları olarak atmaya devam edeceğiz.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA