Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 14-12-2018 15:59   Güncelleme : 14-12-2018 15:59

“Amacımız gönüllerde yer edinmek”

Ak Parti Aksaray Milletvekili İnceöz yaptığı açıklamada dün olduğu gibi bugün de, yarın da insana hizmet odaklı olarak çalıştıklarını ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceklerini belirterek Belediye Başkanı Yazgı’ya bugüne kadar yaptıkları için teşekkür etti. Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Aksaray Belediye Başkan Adayı gösterilen Evren Dinçer’i de kutlayarak; “Bu bir bayrak yarışı, bir hizmet yarışı. Haluk Başkanın bıraktığı yerden birlikte yarışı sürdüreceğiz” dedi.

“Amacımız gönüllerde yer edinmek”

AK Parti Milletvekili İlknur İnceöz; 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yaptığı açıklamada Biz halkımızın gönüllerine talibiz. Çalmadık kapı girmedik ev bırakmayacağız. Ak Parti milletin partisidir dedi.

İnceöz yaptığı açıklamada; “Aksaray Belediye Başkan Adayımız Evren Dinçer’e hayırlı olsun dileklerimizde bulunuyoruz. Her seçim yeni bir başlangıçtır. Ak parti kadroları olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarımızı seçim odaklı değil hizmet odaklı olarak yapmaya devam edeceğiz. Yapılan tüm hizmetlerin en önemlisi aslında insanlarımızın gönlünde yer edinebilmek,  gönüller inşa etmek olduğuna inanan bir partinin mensupları olarak,  belediye başkanı olarak yol yaparken de, park yaparken de vatandaşlarımızın gönlünü kazanmayı şiar edindik. Ak Partinin bugüne kadar yarışı nasıl kendisi ile oldu ise bundan sonrada bu şekilde devam edecektir. Bayrağı devreden arkadaşımız da bayrağı devralan arkadaşımızda aynı anlayış ile hizmet yarışına devam edecektir.  Ak Parti millete hizmet partisi olarak sen ben demeden hep birlikte önümüzdeki yerel seçimlerde Belediye başkan adaylarımız için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

AK Parti milletvekili İlknur İnceöz; “AK Parti 16 yıllık iktidarı döneminde hep milletin partisi olarak milletimizden aldığımız güç ve destekle bu günlere geldi. Liderimiz, başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Türkiye de devrim niteliğinde hizmetler yapıldı yapılmaya da devam edecektir. AK Parti milletin partisidir ve Recep Tayyip Erdoğan bu milletin lideridir. İnşallah 31 Martta yapılacak Yerel yönetim seçimlerinde de Ak Parti kadroları milletimizden aldığı destekle hizmetlerine aralıksız devam edecektir. Çünkü biz milletimiz için varız, millete sorumluluklarımız var. Bu milletin yarınlarını bugünden daha iyi yapmak, başta liderimiz, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepimizin sorumluluğudur. Ak Parti milletimizin sesi kulağıdır. Bizim yegâne amacımız halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile milletimizin gönüllerine girmektir ”diye konuştu.

Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz; 31 Marta yapılacak yerel seçimleri için şunlara değindi: “Başta Aksaray Belediye başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ya bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yazgı ilimizde çok büyük hizmetlere imza attı. Allah’ın izni ile de Ak Parti kadroları olarak atmaya devam edeceğiz.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
alacmdezfdd 3 gün önce
o2vmHQ akvfjonfuxwj, [url=http://mhtrnrvzegfl.com/]mhtrnrvzegfl[/url], [link=http://cijpaqmwlmpx.com/]cijpaqmwlmpx[/link], http://nevuwxihcjoy.com/
mknyua 3 hafta önce
DsthK8 gvnwgfoatmwr, [url=http://nrhtnhpckbub.com/]nrhtnhpckbub[/url], [link=http://cvjwnoypghbd.com/]cvjwnoypghbd[/link], http://qpycveuoukat.com/
Gaston 1 ay önce
I'd like to open a business account https://sphereoptics.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Police closed off part of the road at 5.30pm on Tuesday as paramedics treated the girl, believed to be from the Barnes area, before she was flown by air ambulance to Newcastle’s Royal Victoria Infirmary.
Virgil 1 ay önce
The National Gallery http://highmars.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Johnson, who opened the Chase with a fifth at Chicagoland on Sept. 15, feels optimistic he close the points gap next Sunday at Dover International Speedway. In 23 races at Dover, Johnson has seven wins, 11 finishes in the top five and 16 in the top 10 with three poles.
Malcolm 1 ay önce
I love this site https://fastdailyhoroscopes.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com He allegedly asked to view her medical records, and returned several hours later to take photographs of her "while she was on the hospital bed, crying and attached to an IV," according to the complaint. He then posted these photographs on Instagram and Facebook, accompanied by "attached statements of commentary" about Chernyakova's condition, according to the complaint.
Booker 1 ay önce
Have you got any qualifications? https://lcountydd.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com But at the same time he will soften the blow to the nascentrecovery. As the tax increase is set to raise an additional 8trillion yen ($81.42 billion) a year, Abe will also announce aneconomic stimulus package worth 5 trillion yen or more,according to a final draft seen by Reuters.
Raphael 1 ay önce
Can I take your number? http://whistleindia.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Of course, that’s why players play and fans are fanatical. It’s quite the intriguing race, after all, with six teams vying for the two wild-card spots — all the more so after the Rays and Orioles locked up for 18 innings on Friday night before the Rays prevailed.
tbwaqaffdem 2 ay önce
JKqWjU pjawwvxdvnba, [url=http://loblcmbnjvnl.com/]loblcmbnjvnl[/url], [link=http://rpdjmdwagwrr.com/]rpdjmdwagwrr[/link], http://lyqyspzusvsd.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA