Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-11-2019 10:17

Araç performansında yeni dönem

Son zamanlarda, özellikle de kış aylarında, araç performanslarıyla ilgili sıkıntı çeken vatandaş bu sıkıntılara çözüm ararken fazlaca masraf ediyor. Masrafla kalmayan bu problem araçlarda kronik arızalara sebebiyet verebiliyor.

Araç performansında yeni dönem

Aksaray Oto Sanayi esnaflarından olan Recep Et, Aksaray’da henüz olmayan ve kendi dükkânında hizmete sunmaya başladığı ‘’Pedal Box’’ isimli araç performans kitini tanıttı:

“Araçların gaz pedalına doğrudan bir kablo yardımıyla bağlanan sistem, araç motorunun direkt olarak beynine müdahale ederek araçlarda ilk kalkış ve hızlanma konusunda motora yardımcı bir işlev sunuyor. Alman makine mühendisleri tarafından üretilen ürün ayrıca araç yakıt tüketimini de %5 ila %7 arasında azaltıyor. Ekonomik kullanım, spor kullanım ve ekstra spor kullanım şeklinde üç farklı modu bulunan kit İngiltere, Almanya, Fransa gibi birçok Avrupa ülkesinde kullanılırken ülkemizde ise henüz pek bilinmiyor. Pedal Box isimli araç kiti 200 Euro ile başlayan fiyatlarla satılırken kiti isterseniz kendi aracınız üzerinde test edebilir, memnun kalmazsanız aynı şekilde iade edebilirsiniz.”. HaberFoto: A.Kuzey KIBRIS- İbrahim CENGİZ

NELER SÖYLENDİ?
@
ibilnqnehy 1 ay önce
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA