AKSARAY
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:33   Güncelleme : 09-04-2019 17:33

Baro Başkanı Toprak’tan Kutlama Mesajı

Aksaray Baro Başkanı Av. Ramazan Erhan Toprak; Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıldönümü nedeni ile yayınlamış olduğu kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Baro Başkanı Toprak’tan Kutlama Mesajı

Aksaray Baro Başkanı Av. Ramazan Erhan Toprak;  Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıldönümü nedeni ile yayınlamış olduğu kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“174 yıldır, gece gündüz, kar, kış demeden zaman ve mekân mefhumu gözetmeden 7 gün 24 saat hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın 174.kuruluş yıldönümünde tüm polislerimizin haklı gurur ve heyecanlarını Aksaray Barosu olarak paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 

Aziz Milletimizin huzurunun teminatı olan polislerimizin çok önemli görevi temel hak ve özgürlüklerin korunmasına hizmet eden güvenlik duygusunu tesis etmektir.

 

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.” sözünde ifade ettiği gibi Türk Polisinin hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla görev ve sorumluluklarını bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da layıkı ile yerine getireceğine inancımız tamdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle görevleri başında şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet diliyor; bu onurlu görevi büyük bir özveri ile yerine getiren başta Aksaray Emniyet Teşkilatı çalışanlarımızın olmak üzere tüm polislerimizin 10 Nisan Polis gününü kutluyor, kendilerine sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA