Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-12-2019 10:59

Başarılarla dolu 10 yıl!

Konya, Karaman, Niğde, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir İllerini Aydınlatan Meram Elektrik Dağıtım A. Ş.(MEDAŞ), Konya Valisi Cüneyit Orhan TOPRAK, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan SOLMAZ, Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet CENGİZ ve Alarko Holding Topluluk İcra Kurulu Başkanı Ayhan Yavrucu katılımıyla 10. Yılını Kutladı.

Başarılarla dolu 10 yıl!

1995 yılında kurulan MEDAŞ, 2009 yılında özelleştirilmesiyle Alarko ve Cengiz Holding ortaklığında devralışının 10. yılına girdi. Etkinlikte 10 yıllık gelişim videosunun gösteriminin ardından MEDAŞ’ın kendi çalışanlarından oluşan Meram Orkestra’sı katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Bir otelde düzenlenen programda konuşan Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, elektrik arızalarının üçte birine düşmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rakamların her şeyi ortaya koyduğunu ifade eden Vali Toprak, “Gerçekten oradaki rakamlar zaten bu firmamızın ne kadar işin bilincinde olduğunu gerek iş manasında gerekse personel yönetimi manasında, gerek ekonomik davranma manasında, gerek memleket faydasına olacak kararlar manasında ne kadar doğru işler yaptığını net bir şekilde gördük. Öncelikle bu arızaların, şikayetlerin üçte birine indirilmesine benim için birinci derecede önemli olarak o geliyor. Bu arızaların üçte bire inmesi benim için çok büyük önem arz ediyor. Vatandaş bu çalışmaların arkasında ne olduğunu bilmez. Elektriğin çalışmasını ister haklı olarak. Biz bunu biliriz, bunu isteriz. Bu konuda da ne kadar iyi bir noktaya geldiğimizi görüyoruz” ifadelerini kullandı.

  Konya Valisi Sayın Cüneyit Orhan Toprak'ın ardından Ayhan Yavrucu ve MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş'ın yaptığı konuşmalar ile etkinliğe devam edildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA