Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-12-2019 10:02

Başkan Dinçer, bilgi yarışmasının talihlileri ile akşam yemeğinde buluştu

Aksaray Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarında düzenlediği bilgi yarışmasında doğru cevabı vererek “Başkanla akşam yemeği” ödülünü kazanan üç talihli Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ile bir araya geldi.

Başkan Dinçer, bilgi yarışmasının talihlileri ile akşam yemeğinde buluştu

Aksaray Belediyesinin sosyal medya hesaplarında takipçilere yönelik düzenlenen bilgi yarışmasında

Aksaray Kültür Evi'nin yerinde önceden hangi medresemiz bulunuyordu?” şeklindeki soruya “C şıkkı Cedidiye Medresesi” doğru cevabını veren asker emeklisi Zeki Karabulut, 112 Çağrı Merkezi görevlisi Caner Şafak ve Hukukçu Bayram Duran Piramit Kafede düzenlenen akşam yemeğinde Başkan Evren Dinçer ile buluştu.

Aksaray'da ilk kez düzenlenen bilgi yarışmasının talihlileri Belediye Başkanı Evren Dinçer ile birlikte yemek yemenin onurunu yaşadıklarını ve çok heyecanlı olduklarını ifade ederek

“Aksaray belediyemizin düzenlediği bilgi yarışmasına katıldık. Burada şanslı kişiler biz olduk. Bizlere böyle bir fırsatı verdiği için Belediye Başkanımız Evren Dinçer beye ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızla sohbetimiz sırasında şehirle ilgili istişarelerde bulunduk. Başkanımızla olan bu buluşmamız bizler için çok güzel bir anı oldu.” şeklinde konuştular ve duygularını dile getirdiler.

Belediye Başkanı Evren Dinçer ise “Sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenlediğimiz bilgi yarışmasında kazanan şanslı kardeşlerimizle akşam yemeğinde bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Güzel düşünceleri ve temennilerinden dolayı hepsine ayrı ayrı Teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA