AKSARAY
Giriş Tarihi : 07-06-2018 17:10   Güncelleme : 07-06-2018 17:10

Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı

Belediyenin Ramazan Etkinliklerinden olan iftar programlarının Sanayi ayağında Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Sanayi Esnafı ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen iftar programında Vekil Aydoğdu 2 yıl sonra aynı esnaf ile yeni Sanayi Sitesi’nde İftar açma temennisinde bulunurken Başkan Yazgı Sanayı Projesine desteklerinden dolayı tüm Sanayi Esnafına teşekkür etti.

Başkan ve vekil sanayi sofrasını paylaştı

Aksaray Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca birçok mahallede gerçekleşen iftar programları vesilesiyle binlerce vatandaş ile buluşan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, son olarak Milletvekili ve adayı Cengiz Aydoğdu ile birlikte Sanayi esnafıyla aynı iftar sofrasını paylaştı.

 

Sanayi sitesi içinde gerçekleşen iftara AK Parti Milletvekili ve adayı Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,  Madeni Sanatkârlar Oda Başkanı Murat Tekin, Ağaç İşleri Başkanı Mesut Konuk ve sanayi esnafları katıldı.

 

İftar saati öncesinde esnafları dinleyen Milletvekili ve adayı Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, herkesin Ramazan ayını tebrik etti. Ezan okunmasıyla birlikte sanayi esnafıyla aynı sofrada iftar yaptı.

 

SANAYİ PROJESİNDE BİZE GÜVENDİNİZ

Daha önce sanayi projesi olduğu gibi yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde Sanayi sitesin adım adım gezen Başkan Yazgı, sanayi projesiyle ilgili kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan konuşmasında “Sanayi projesi ile meşakkatli bir süreci geride bıraktık. Şükürler olsun ki proje sonuçlandı, ihalesi yapıldı. İhaleyi alan firma da hızlı bir şekilde çalışmalarına başladı. İnşallah 2 yıl gibi bir sürede bitirip teslim olacak. Projemiz biraz gecikti 15 Temmuz nedeniyle. İnşallah böyle bir darbe teşebbüsünü daha yaşamayız diye diliyorum. Sizler öncelikle bize güvendiniz. Devletimize güvendiniz. Projemize sahip çıktınız ve proje nihayet sonuçlandı. Sizler kira öder gibi iş yeri sahibi olacaksınız. Sanayi projesine destekleri için milletvekillerimiz başta olmak üzere oda başkanlarımız esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise konuşmasında Ramazanın bereketiyle geldiğini ifade etti ve sanayi projesine değindi. Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “İnşallah 2 yıl sonra yeni yerimizde iftarımızı yaparız. O zaman Aksaray için daha yeni ve büyük projeleri konuşacağımızı temenni ediyorum. Orada yeni bir oluşum ortaya çıkacak. Devletimizin güvencesiyle TOKİ tarafından yapılan işyerlerinize kavuşacaksınız. Yeni rızkını orada kazanacaksınız inşallah” diyerek sanayi projesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Yemekten sonra sanayi esnafları, iftar programı ve sanayi projesiyle ilgili Milletvekili Aydoğdu ve Belediye Başkanına teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA