Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 30-07-2020 13:30

“Bayramlar; Sevginin ve Hoşgörünün Günüdür”

Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz tüm İslam Âleminin ve Aksaraylı hemşerilerimin bayramını kutluyorum dedi.

“Bayramlar; Sevginin ve Hoşgörünün Günüdür”

Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz tüm İslam Âleminin ve Aksaraylı hemşerilerimin bayramını kutluyorum dedi.

 

İnceöz yaptığı açıklamada; “Bayramlar sevginin, saygının, hoşgörünün diğer zamanlara oranla daha fazla öne çıktığı; kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, yardımlaşma, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı ve tüm topluma hâkim olduğu müstesna günlerdir.

Özellikle toplum hayatımızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramında dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma sayesinde ülkemizdeki huzur ortamını daha derinden hissetmekte ve bunun verdiği büyük coşkuyu hep birlikte yaşamaktayız. Millet olarak sahip olduğumuz bu güzel hasletleri gelecek kuşaklara aktarmak, daha yaşanılabilir bir Dünya ve mutlu yarınların garantisi olacaktır.

 

Milletçe ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliği sağlamak için bu bayramları fırsat bilip, sevginin, saygının ve hoşgörünün egemen olduğu bir toplum oluşturmalıyız. Bu sayede devlet ve millet olarak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş ve aşamayacağımız hiçbir engel yoktur” dedi.

 

Koronavirüs (Covid 19) tehdidinin hala geçmediğini hatırlatan İnceöz “Kontrollü sosyal hayata uygun olarak davranmayı unutmamalıyız. Kendimiz, ailemizin ve toplumun sağlığı için maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat etmeliyiz. Bu vesile ile Aksaraylı hemşehrilerimin Mübarek Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, sağlık, esenlik ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılar sunarım” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA