Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-02-2019 13:16   Güncelleme : 12-02-2019 13:16

“BEN DEĞİL BİZ duygusuyla çalışacağız”

AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer: “Vatandaşlarımızla gönül gönüle verip çözümler üreteceğiz. Yapabileceklerimizi ‘Biz’ duygusu içinde paylaşacağız.” dedi.

“BEN DEĞİL BİZ duygusuyla çalışacağız”

Belediye Başkan Adayı Dinçer 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Aksaray’ı karış karış dolaşmaya ve vatandaşlarla bütünleşmeye devam ediyor. 7’den 70’e bütün kesimlerin sevgisini kazanan Dinçer, ziyaret ettiği her kesimin ilgiyle karşılanıyor.

Ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerinde vatandaşları ziyaret eden Dinçer, sorun ve talepleri dinledi. Gün boyu esnafı ziyaret eden Dinçer, akşam ise her iki mahallede de vatandaşlarla buluşma toplantılarına katıldı.

Ortak akıl ile çalışmalarını yürüteceklerini belirten Başkan adayı Dinçer, “Bir şehirde ve daha özelinde bir mahalledeki sorunları en iyi orada yaşayan vatandaşlar bilir. Vatandaşlarımızla el ele verip sorunların çözümü için çalışacağız. Karşılıklı iletişim içerisinde olarak çalışmalarımızı yürüteceğiz.” diye konuştu.

Çalışmalarını yürütürken temel prensiplerinin “Biz” ve “Birlikte Başarmak” olduğunu ifade eden Dinçer, “Gönül belediyeciliğinin esaslarından en önemlisi de “Biz” ve “Birlikte Başarmak” duygularıyla çalışmaktır. Vatandaşlarımızla görüş alışverişi içerisinde, çalışanlarımızla “Biz” duygusunu büyük bir disiplinle harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Başkan adayı Dinçer’e ziyaretlerinde AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları, mahalle muhtarları eşlik etti. Dinçer’in ziyaretlerine belirlenen programlar dahilinde ara vermeden devam edileceği belirtildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA