Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 30-11-2019 10:06

'Binalarımızı efektif şekilde kullanacağız’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ)Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüsteki fiziki yapılaşmanın çok büyük oranda tamamlandığını, elzem durumlar dışında yeni bina üretmek yerine, var olan binaları daha efektif kullanmaya çalışacaklarını söyledi.

'Binalarımızı efektif şekilde kullanacağız’

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), Turizm Fakültesi ve İletişim Fakültesi'nin aynı bina içinde eğitim-öğretim faaliyetlerine devam ettiğini anımsatan Şahin, ilgili fakültelerin dekanları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Süreç içerisinde İİBF binasında çeşitli tadilat işlemleri yapıldığını ve hali hazırda üç Fakültenin bu bina içerisinde, kendilerine ayrılmış alanlarda faaliyet gösterdiğini kaydeden Şahin, “Aynı bina içindeki üç fakültemiz için de ciddi bir fiziki eksiklik söz konusu değil. Elbette bir düzenleme ihtiyacı olduğunda, tadilatlarla ilgili çalışmalarımız devam edecek. Fakültelerin yöneticileriyle belirli aralıklarla bir araya geliyor ve fiziki bakımdan neler yapılması gerektiği hususunu istişare ediyoruz. Allah'a şükür, kampüsümüzde ciddi bir fiziki yapılaşma sorunu kalmadı. MEKSİS sistemi ile binalarımızdaki tüm donanımların kullanım durumunu detaylı şekilde görebiliyoruz. Biz, enerjimizi ve kaynaklarımızı yeni bina üretimlerinde değerlendirmek yerine, mevcut binalarımızı olabildiğince efektif kullanmanın daha doğru olduğunu; böylece hem verimliliğin artacağı, hem de iç derinliği geliştirecek çalışmalara daha güçlü şekilde yoğunlaşabileceğimiz kanaatindeyiz” dedi. İİBF Dekanı Prof. Dr. Nafiz Tok, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hediye Erdoğan ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezahat Altuntaş Duman ve fakülte yöneticileri ile görüş alışverişinde bulunan Rektör Şahin, planlanan çalışmalar hususunda da bilgiler aldı.

Rektör Şahin'e toplantıda, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, Prof. Dr. Engin Deligöz ve Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş eşlik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
Cleveland 3 hafta önce
An accountancy practice https://peterbouchard.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "The administration will work with multi-employer plans and other non-profit plans and encourage them to offer coverage through the marketplace," the official said, offering no details about how that might work.
Rebecca 3 hafta önce
Where are you from? http://robofilms.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The government investigation of JPMorgan in the Madoff matter is separate from a tentative $13 billion deal the bank is trying to conclude over its liability for faulty mortgage securities sold in the run-up to the financial crisis.
Infest 3 hafta önce
I'm training to be an engineer https://appconnect.in/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com 120FPS footage is crisp and clear, and is often presented in a slow-motion state. Apple already has some competition for slow-motion capture in Samsung’s Galaxy S4, which has a similar feature.
Sean 3 hafta önce
Your account's overdrawn https://orana.wa.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Last Monday, the bond rating house Moody's also downgraded Cincinnati's general obligation bonds, citing "budgetary pressure" from pension contributions. Its downgrade was to Aa2 — still a lot higher than Detroit's Caa3 for its general obligation bonds — but another part of the trend.
Bernardo 3 hafta önce
I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh https://wordpress.tv/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom “Let me just say what we know for fact: we have a document, we gave it to you. We got it from the Fire Department, and from the Police Department. The document shows the start on a 911 call and it shows the handoff time as 8 minutes and 22 seconds. If the city is now saying that even though that's our document, it's not accurate, then they need to explain how that happened,” Cassidy said.
lzmzeyfhz 1 ay önce
OVUtN2 agxjsllbhvgv, [url=http://fcnoweyulbct.com/]fcnoweyulbct[/url], [link=http://fcnmyrbmcrma.com/]fcnmyrbmcrma[/link], http://tueqcedwziav.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA