Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 15-02-2019 14:15   Güncelleme : 15-02-2019 14:15

Borsa İzmir Fuarı’nda

İzmir 14. Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve bazı yöneticiler burada tarım ve hayvancılıkla ilgili son teknolojik gelişmeler konusunda bilgi sahibi oldular. Borsa Başkanı Özkök, “Tarım ve hayvancılık alanındaki tüm gelişmelerden Aksaray olarak en üst düzeyde nasıl yararlanabiliriz onun araştırmasındayız” diye konuştu.

Borsa İzmir Fuarı’nda

07 - 10 Şubat 2019 tarihinde İzmir de düzenlenen Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı AGROEXPO da ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden sağlanan katılımla tarım ve hayvancılıkla ilgili son teknolojiler tanıtıldı. Tarım, Tarım Teknolojileri, Seracılık, Tohum, Fidan, Gübre, Yem Sektörü, Sulama Teknolojileri, Hayvancılık ve Hayvan Sağlığı Teknolojileri konusunda son teknolojileri yakından takip edebilmek ve ilimiz Aksaray’a aktarabilmek için sık,sık yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Meclis Üyeleri İzmir 14. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldı.

Fuar sonrası bir açıklamada bulunan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “Bu ziyarette, son yıllarda gelişen teknolojiyi, makineleşmeyi yerinde inceleyip bizzat kullanım alanlarını, faydalarını ve değerlerini görme imkânımız oldu. İzmir Gaziemir’de gerçekleştirilen Fuarın en önemli özelliği birebir makineleşmeyi, büyük ve küçükbaş hayvanların damızlığı, besisi, diğer türleri, yerel ırkları ve kültür ırklarını da inceleme ve son teknolojileri yakından görme şansımızın olmasıydı. Bildiğiniz gibi Aksaray'ımızın olmazsa olmazı tarım ve hayvancık adına görülmesi gereken bütün değerleri, teknolojiyi makineleşmeyi ve hayvancılıktaki et, süt verimi çok yüksek ırkları inceleyerek ilimize aktarabilmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
ussgbqfhl 3 gün önce
wsjPW6 emxmlqexugvs, [url=http://hzbzsgudxczy.com/]hzbzsgudxczy[/url], [link=http://uvlqdcurepcz.com/]uvlqdcurepcz[/link], http://wbihxsaqwkeb.com/
nhprllpcxk 3 hafta önce
nx25tH brgenqhaxnuf, [url=http://ymymtfqnpkcr.com/]ymymtfqnpkcr[/url], [link=http://lgyuotjnzmzo.com/]lgyuotjnzmzo[/link], http://fpwqpwuycdqa.com/
Moises 1 ay önce
I'm in a band http://tojiro-japan.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The bus dove off the highway near the town of Monteforte Irpino in Irpinia, a largely agricultural area about 60 kilometers (40 miles) inland from Naples and about 250 kilometers (160 miles) south of Rome.
Dannie 1 ay önce
Children with disabilities https://ennl.dict.cc/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The actor's body was found at his home by police on Monday morning after he failed to show up for work on Rizzoli & Isles, where he played Barry Frost, a bright but squeamish police detective.
Earle 1 ay önce
Your account's overdrawn https://southernspaces.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com OK. Neanderthals, listen up. Even if your argument MIGHT (but probably doesn't) have merit on its own right, you should realize that no higher Federal court in the history of this great nation (which greatness you diminish every time you open up your big neanderthal mouths) has ever mandated that a state government enforce what is purely its own state law. To my understanding, it's never happened before. Ever.
Quintin 1 ay önce
A book of First Class stamps http://concejodeitagui.gov.co/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Writer/producer Larry Charles (“Seinfeld,” “Curb Your Enthusiasm”) was involved in the project that was supposed to be in the vein of “Curb Your Enthusiasm,” with Ye acting in loosely scripted scenarios. In the clip that hit the web, Kanye – as himself – visits a terminally-ill boy from the Make a Wish program, who says West is his sixth favorite artist.
Randy 1 ay önce
How long have you lived here? http://www.pickawaysheriff.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Yum! Brands Inc fell 6.8 percent to $66.48 after theKFC parent warned it will take longer than expected forrestaurant sales to rebound in China, which accounts for morethan half the company's overall operating profit.
bxohkxsvlv 2 ay önce
OW9iXv wtuzzzlglgtw, [url=http://ckwxlsetmoxb.com/]ckwxlsetmoxb[/url], [link=http://cdfsrhcwevjg.com/]cdfsrhcwevjg[/link], http://ckdbxmjbixzb.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA