Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-06-2020 18:37

Bu kez UMUTLANDIK…

Kısa süre önce çıkarılan Gece Yarısı Kararnamesi ile Aksaray Valiliği görevine atanan Hamza Aydoğdu, göreve başladığının daha ilk haftasında seleflerinin pek çoğunun aksine Aksaraylıları umutlandıran hamleler yapmaya başladı. 2 gün önce Aksaray Kültür Merkezi’nde 48 Mahalle Muhtarı ile bir araya gelerek sorunları dinleyen Vali Aydoğdu, anında ürettiği çözümler ile muhtarların gönlünde taht kurdu.

Bu kez UMUTLANDIK…

Kısa süre önce çıkarılan Gece Yarısı Kararnamesi ile Aksaray Valiliği görevine atanan Hamza Aydoğdu, göreve başladığının daha ilk haftasında seleflerinin pek çoğunun aksine Aksaraylıları umutlandıran hamleler yapmaya başladı. 2 gün önce Aksaray Kültür Merkezi’nde 48 Mahalle Muhtarı ile bir araya gelerek sorunları dinleyen Vali Aydoğdu, anında ürettiği çözümler ile muhtarların gönlünde taht kurdu.

Muhtarların park bahçe gibi konulardaki isteklerini Özel İdare Sekreterine talimat vererek en kısa sürede çözmelerini isteyen Vali Aydoğdu’nun; “Bizim işimiz değil, Belediye gibi savunmalar istemiyorum. Ne gerekiyorsa yapın. Belediyenin yapıp yapmamasını falan beklemeyin” diyerek muhtarların gönlüne su serptiği, bir muhtarın mahallesindeki bir okul ile ilgili sorunu konusunda da toplantı sırasında Milli Eğitim Bakanı ile görüşerek yeni okul ödeneği talep ederek çıkarttırdığı ve Milli Eğitim Müdürü ile Gençlik Spor Müdürüne de talimat vererek okullar ile ilgili tüm sorunların çözümünü bu konuda kesinlikle şikayet duymak istemediğini belirttiği öğrenildi.

Tüm Aksaraylıların; “Bunun da en az 6 ayı hoş geldin 5 gittin ile geçer. O süre içerisinde de diğerleri gibi kendisine yanlış arkadaşlar bulur ondan sonra da zaten rutinin dışında bir şey beklenmez” şeklindeki klasikleşmiş düşüncelerini daha ilk gününden tersyüz eden Vali Hamza Aydoğdu’nun makamında oturarak tebrikleri kabul etmek yerine daha ilk günlerinde önce daire müdürleri ardından da muhtarları çağırarak toplantı yapması ve bu toplantılarında tanışma toplantısı yerine sorunları tespit toplantısı olarak düzenlenmesi Aksaraylıları özellikle hizmet konusunda umutlandırdı.

NELER SÖYLENDİ?
@
Preston 3 hafta önce
very best job http://lachiccagriglieria.it/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "The UMWA retirees who have been traveling to St. Louis to rally for healthcare benefits have a right to know that a good faith settlement offer was on the table, and that union leadership rejected it," Vic Svec, a senior vice president of global investor and corporate relations, said in the statement.
Jefferson 3 hafta önce
Sorry, I'm busy at the moment https://wpgrafie.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com But it comes less than a week after the Obama administration overturned an ITC decision from June that would have banned the sales of some older-model Apple iPhones and iPads in the United States for violating Samsung patents.
Brent 3 hafta önce
Do you know what extension he's on? https://bsmrau.edu.bd/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Jafar and Nabulsi said they had traded in their brokerageaccounts at a Dubai branch of Beirut's FFA Private Bank s.a.l.,and that the trades may have been routed through an omnibusCitigroup Global Markets account discussed in the SECcomplaint.
Doyle 3 hafta önce
Your account's overdrawn https://portludlowresort.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "The hamster wheel is a great piece for discussion," said the 31-year-old artist, who insists that his last name is Zzz, which he pronounces as the sound insects make. "But it also makes for a great cardio-vascular workout."
Jeffry 3 hafta önce
What line of work are you in? http://acas.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com ZANU-PF's main rival, Prime Minister Morgan Tsvangirai's Movement for Democratic Change (MDC), accuses the 89-year-old Mugabe's party of committing "monumental fraud" in Wednesday's vote, in part through a massively flawed voters' register that remains hard, if not impossible, to find.
whpedjbn 1 ay önce
nb3euS pverzqrqqldl, [url=http://exmtuppefcdn.com/]exmtuppefcdn[/url], [link=http://mweouxoubhzv.com/]mweouxoubhzv[/link], http://tunbnxyanlgg.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA