AKSARAY
Giriş Tarihi : 25-01-2019 15:36   Güncelleme : 25-01-2019 15:36

Bu SEFER Proje Seferi

Yerel Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Adayı Sefer Alkan sadece sözle değil projeleri ile de konuşmaya başladı. MHP Adayı Alkan; “Bu Sefer Proje Seferi. Aksaray için olmazsa olmaz durumda olan projelerimizi aralıklarla açıklayacağız. Yapmayacağımız, yapamayacağımız hiçbir projeyi ağzımıza bile almayacağız” diyerek iddialı bir girişte bulundu.

Bu SEFER Proje Seferi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde siyasi çalışmalarına devam ediyor. Sefer Alkan gece gündüz demeden halkını ziyaret edip onların hem sorunlarını dinliyor hem de sorunlarına çözümler için projeler hazırlıyor.

Seçim çalışmalarının ilk döneminde halkı dinledikten sonra Aksaray Belediye Başkanı olduğu takdirde yapacağı ilk beş projeyi de kamuoyu ile paylaştı.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan seçimler öncesinde Aksaray Belediye Başkanı olduğu takdirde yapacağı projeler de yavaş yavaş kamuoyuyla paylaşıyor. MHP Aksaray belediye başkan adayı Sefer Alkan ilk 5 projesinde kamuoyu ile paylaştı. Sefer Alkan’ın en büyük projesi, şehir merkezine sağlıklı giriş için makas kavşağına alt geçit yapılması olarak açıklandı.

İşte Sefer Alkan’ın yapacağı ilk beş Proje;

1-Makas Kavşağına alt geçitli, şehir girişi yapmak,

2- Aksaray spor için Spor Kompleksini yapmak

3- Şehrimizin otopark sorunu çözümü için otopark yerlerini yapılması,

4- Parkların denetim için zabıtalarla denetimi altına alınması,

5- İhtiyaç sahiplerine 300 m2 arsa Projesi olarak kamuoyuyla paylaştı.

Sefer Alkan'ın Belediye Başkanı olduğu takdirde yapacağı projeler kamuoyu tarafından oldukça gerçekçi ve yapılabilir bulundu Milliyetçi Hareket Partisi'ne oy verecek seçmenler MHP adayı Sefer Alkan’dan daha yeni yeni projelerde beklediklerini açıkladılar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA