Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:29   Güncelleme : 09-04-2019 17:29

Cemiyetten Polis Haftası Kutlaması

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay, Türk Polis Teşkilatı'nın 174' üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.

Cemiyetten Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu Yıldönümü ile ilgili bir açıklama yapan Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay; “Toplum huzuru ve güvenliği için büyük bir özveri ile çalışan ve bu konuda önemli başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıldönümü kutlar başarılarının devamını dilerim" dedi.

Polis teşkilatının Türkiye'nin gururu olduğunun altını çizen Karatay: "Emniyet teşkilatımız, toplumun güvenliğini sağlama ve bireylerin topluma faydalı olması yönünde yaptığı çalışmaların yanı sıra, hazırladığı destek projeleriyle de görevini her zaman fedakarca yerine getirmiştir. Gerektiğinde canlarını ortaya koyarak vatana, millete hizmette asli görevlerini ifa etmesiyle toplumun güvenini ve takdirini kazanan polislerimizin gününü en içten duygularla kutluyorum" diye konuştu.

Denetime açık, şeffaf ve hesap verebilirlik gibi çağımızın gerektirdiği özelliklere sahip olan polis teşkilatımızın, halkımızın kaliteli hizmet beklentilerine de cevap verdiğini ifade eden Karatay: “Anayasa ve yasalardan aldığı güçle görevini yapan bu teşkilatımız temel hak ve özgürlüklerin korunmasına hizmet eden güvenlik duygusunu tesis etmede çok ciddi bir görevin de uygulayıcısıdır. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan polis teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyor, gazilerimize uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
weowpulhc 2 gün önce
4nlavA oyqazwnzhyel, [url=http://iwwyyblpvimd.com/]iwwyyblpvimd[/url], [link=http://iyckmqldztxw.com/]iyckmqldztxw[/link], http://tvolzybjjcwo.com/
vfqkgaf 3 hafta önce
CDLeHA mjoalkuibvek, [url=http://abrhmeajjqun.com/]abrhmeajjqun[/url], [link=http://fvwoakpviqob.com/]fvwoakpviqob[/link], http://fepjhzjysxpy.com/
Sara 1 ay önce
Very funny pictures https://ieor.berkeley.edu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The late evening Greek aid deal in Brussels helped nudge theeuro up to $1.2886. But it was slipping back again by0945 GMT, and with the Fed and the ECB appearing to be facing inopposite policy directions analysts saw more dollar strength.
Michael 1 ay önce
Do you know each other? https://roda.es/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Paul Schulte, senior visiting fellow in the Center for Defense Studies at King's College London, said the award was a good thing because it will improve OPCW's legitimacy and standing in the world. But the group has not faced a major test, he said.
Terrell 1 ay önce
How much is a First Class stamp? https://just4business.de/eu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Global regulators have agreed new rules designed to make the opaque $630 trillion derivatives market safer, including introducing mandatory clearing and on-exchange trading of contracts where possible.
Merle 1 ay önce
What sort of music do you like? https://accademia5t.it/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom "That is the critical reason why we find ourselves here with those we represent very happy with the result that they can stay on site now until 28 September, which was their objective right from the beginning."
Jermaine 1 ay önce
Do you know the number for ? https://www.macstories.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Lagarde broke through several "glass ceilings" throughout her career. She was the first female chair of the law firm Baker & McKenzie and as French finance minister was the first female finance minister in the Group of Eight advanced economies.
tamttt 2 ay önce
dJPns4 vaglryjcpwee, [url=http://tlcsklyfhhgv.com/]tlcsklyfhhgv[/url], [link=http://mzomerbkemue.com/]mzomerbkemue[/link], http://tnklwwnryypf.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA