Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 01-05-2018 19:07   Güncelleme : 01-05-2018 19:07

CHP 1 Mayıs’ta meydandaydı

CHP Aksaray Teşkilatı 1 Mayıs’ı kutlamak için Valilik önündeki Hükümet Meydanı’na indi. CHP liler 1 Mayıs’ı coşkulu biçimde kutlarken İl Başkanı Koçak bir basın açıklaması yaptı.

CHP 1 Mayıs’ta meydandaydı

 

Aksaray’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı. 15 Temmuz Milli İrade Meydanında toplanan CHP İl Teşkilatı “Tek çıkar yol, demokratik, laik cumhuriyet” yazılı pankartı açtı. Günün anlam ve önemine binaen konuşma yapan CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, “Tüm emekçilerin ve işlerinin bayramını kutluyorum. Dünya’da üretilen kata değerin %82’sini yani, dünya’da kazanılan yüz liradan 82 lirayı, dünya nüfusunun yüzde biri elde ediyor. Geri kalan %18’lik kazancı da %99 paylaşıyor. Bu bize şunu gösteriyor. Dünya ve ülkemizde çok büyük bir gelir adaletsizliği var. Bu insani değildir. Her insanın bir ömrü vardır. Bu ömürde huzur içinde, refah içinde namertte muhtaç olmadan bir hayat geçirmesidir temennimiz. Bu nedenle, bu ülkede ülkemizde gelir adaletinin sağlanamaması, işçilerimizin ve emekçilerimizin ve herkesin mutlu huzurlu olabilmesi için bir refah seviyesine ulaşmasına ve gelir adaletinin sağlanmasına ihtiyaç vardır.  Bu vesileyle, bu tip günlerde derdimizi daha iyi anlatma fırsatı buluyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bunları haykırıyoruz. Umarız bu konuda yönetenler gereken düzenlemeleri yaparlar, umarım halkımız bu düzenlemeleri yapacaklarından emin olduğu iktidarlara siyasetçilere destek verirler. Söz verip yapmayanların cevabını, hesabını sandıkta sorarlar” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
German 3 hafta önce
Until August https://bishrulhaq.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The teams donated a half-million dollars (baseball Giants: $50,000; Yanks: $100,000; football Giants: $200,000; Jets: $50,000; Mets: $100,000). Manhattan Borough President Scott Stringer added $400,000. Major League Baseball and Commissioner Bud Selig anted up $50,000.
Alexander 3 hafta önce
Sorry, I'm busy at the moment https://armitageinternational.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Although not part of the journal article being published today, NSF International announced that in separate testing they also have detected the same methamphetamine-like compound in the weight-loss supplement Detonate sold by Gaspari Nutrition. "Regulators may want to consider taking action to warn consumers," NSF International said in a statement. Gaspari markets Detonate as containing "dendrobium extract."
Cyril 3 hafta önce
Could I have an application form? http://0372.com.ua/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Following that first transaction, the two men formed ahighly efficient tag team, the sources said. Sacca would seekshareholders who wanted to cash out, while Rizvi helped raisemoney to purchase the stock.
Nickolas 3 hafta önce
I love the theatre https://shj.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom This structure will clock in as the sixth-highest tower ever built, coming in behind Tokyo's SkyTree, Guangzhou's CantonTower, Toronto's CN Tower, Moscow's Ostankino Tower and Shanghai's Oriental Pearl.
Conrad 3 hafta önce
Not in at the moment http://mira-blau.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Sanchez said he thought helping Smith with any questions the rookie might have was “the right thing do” and was something that Kellen Clemens did for him back in 2009 when the two of them were competing.
vocausvayph 1 ay önce
2YsbHR nucdfjmglzod, [url=http://aqdpfsrdkktf.com/]aqdpfsrdkktf[/url], [link=http://ooajygwymqbs.com/]ooajygwymqbs[/link], http://pinpovbsncth.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA