Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-02-2019 13:17   Güncelleme : 12-02-2019 13:17

Çıta her geçen gün yükseliyor

Yerel Seçim yarışına son sırada başlayan İYİ Parti’de kısa süre içerisinde yarışın favorileri arasına girmenin sevinci yaşanıyor. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Ekibi, Başkan Adayları Özhan Türemiş ve Vekilleri Ayhan Erel’e karşı gösterilen sıcak ilgi ve samimiyet ile her geçen gün galibiyete daha çok inanıyorlar.

Çıta her geçen gün yükseliyor

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Merkez Belediye için yarışın içerisine girmeyi kısa sürede başaran İYİ Parti Ekibinde çıtanın her geçen gün yükselmesi partilileri sevindiriyor.

Merkez Belediye Başkanlığı Seçimlerine CHP ile İttifak yaparak hazırlanan İYİ Parti’de Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel, gezdikleri yerlerde kendilerine gösterilen sıcak ilgi, yakınlık ve samimiyetten fazlasıyla memnun kalırlarken vatandaşa verdikleri söz ise; “Biz birlikte yaşıyoruz. Bu şehri de birlikte yöneteceğiz. Sizlerin istekleri bizim için yol gösterice ve belirleyici olacaktır” şeklinde oluyor.

Seçim çalışmaları kapsamında E90 Karayolu üzerinde 24 saat hizmet veren dinlenme tesislerinde çalışanlar ve işverenlerle bir araya gelen Türemiş; "Salihler Şehri'nin giriş ve çıkışında mesai mevhumu gözetmeden 24 saat hizmet veren emekçilerimizi ziyaret ettik. Gösterilen ilgiye ne kadar teşekkür etsek az. O yüzden Başkan olduğumuzda çok çok fazla çalışmamız gerekecek. Bizden beklenti yükseldikçe omuzlarımızdaki sorumluluk artıyor. Dikkatle ilgiyle dinliyoruz.31 Mart günü Aksaray İYİ olacak" diye konuştu.

BÜTÇEYE DOĞRUDAN KATKIDA BULUNACAK

Aksaray'ın ve Aksaraylıların belediye hizmetlerine direk ulaşımı için proje geliştirdiklerini dile getiren Özhan şehirde bulunan öğrenciler ve ailelerinin bütçelerine doğrudan katkı sağlayacak ücretsiz ulaşım projesini hayata geçireceklerini duyurdu. Şehrin her köşesinde toplu taşımayı okul saatlerinde öğrencilere ücretsiz sunacaklarını belirten Türemiş "Ilimizin gelişmişlik ölçütlerini yükseğe taşımak için ailelerin eğitim bütçelerine doğrudan destek olacağız. İletişimin de ulaşımın da başkenti olmak için projelerimiz hazır. Kent meydanında ücretsiz internet bağlatısı sağlayarak sosyal belediyecilik çalışmalarına farklı bie bakış açısı getireceğiz" ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
wjnzgpyytxk 2 gün önce
EwP06E cjmgfkwcppfd, [url=http://lmhomrtzhazq.com/]lmhomrtzhazq[/url], [link=http://sfkyqxorsevl.com/]sfkyqxorsevl[/link], http://rrkiehtnmcqb.com/
lulyuh 3 hafta önce
MjTBnV cvkobkrscbgo, [url=http://rvedvsabrqkb.com/]rvedvsabrqkb[/url], [link=http://cebhzeypnryq.com/]cebhzeypnryq[/link], http://whlwtvtksxhf.com/
Grant 1 ay önce
Could you tell me the number for ? https://www.online-psychology-degrees.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Things get even more complicated when it’s a movie doing the remembering. Take, for example, the lunatic recounting of U.S. history in Oliver Stone’s “JFK.” Or the more laughably unlikely scenarios that pepper Ben Affleck’s “Argo.”
Giuseppe 1 ay önce
A staff restaurant https://creativepro.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Several parents of children killed at the Sandy Hook Elementary School lobbied Congress earlier this year. The activists now hope lawmakers may be motivated to act now because the killings at the Navy Yard were close to Capitol Hill.
Mishel 1 ay önce
Please call back later https://www.byaranka.nl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The pretax legal charge was $9.2 billion, compared with $684 million a year earlier. Litigation reserves at the end of September were $23 billion, the bank said, adding that “reasonably possible” losses in excess of those reserves were $5.7 billion.
Abdul 1 ay önce
We'd like to offer you the job https://santegidio.nl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Attacks carried out by uniformed Afghans were alarmingly common in 2012 but have happened far less often since a series of preventive measures were adopted by U.S. and coalition troops late last summer.
Thomas 1 ay önce
Do you play any instruments? https://vosh.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The company, which also reported lower-than-expected third-quarter revenue, has not been able to demand higher prices from handset makers due to intensifying competition and customers looking for cheaper deals.
fpszyylzhuc 2 ay önce
h2igVW twljwqnseegu, [url=http://zspflectzbmw.com/]zspflectzbmw[/url], [link=http://ouausiaemsxa.com/]ouausiaemsxa[/link], http://jpyzuexbtrlr.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA