AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-12-2019 10:18

Corner Store dev indirimlerle hizmete açıldı

Aksaray Kültür Parksite'de Corner Store mağazası büyük coşkuyla hizmete girdi.

Corner Store dev indirimlerle hizmete açıldı

Aksaray'da kozmetik ve giyim sektörüne yeni bir soluk getiren Corner Store, Aksaray'ın gözde alışveriş ve yaşam merkezi Kültür ParkSite' de açıldı.

Yeni nesil moda anlayışının hâkim olduğu, dünyaca ünlü markalardan oluşan ve tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayan Corner Store, etiket fiyatı üzerinden net yüzde 50'ye varan indirimlerle kapılarını Aksaraylılara araladı.

Corner Store müşterilerine kadın, erkek, çocuk, aktif spor giyiminden; ayakkabı, kozmetik ve aksesuara kadar farklı kategorilerdeki, etiket fiyatı üzerinden net yüzde 50'ye varan indirimlerle pek çok yerli ve yabancı ürünleri bir arada bulma olanağı sağlıyor.

Corner Store Aksaray'da yeniliklerin öncüsü ParkSite'de global mağazacılık anlayışı ile U.S. Polo, U.S. Polo  Kids, Mi, On Fashion, Keep Out, Daniel Bessi, Koton, Koton Kids, Pierre Cardin,İGS,Havan Menswear gibi seçkin elbise markalarını Cosmetic's ismiyle L'Oreal Paris, Flormar, Pastel, Golden Rose, Maybelline Newyork markalı ürünleri tek çatı altında dev indirimlerle Aksaraylıların beğenisine sunacak.

Hizmete giren mağazanın açılış kurdelesi yapılan duanın ardından Aksaray Belediye Başkan Vekili Hıfsı Peker, Kültür Park Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kara, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, İyi Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, kurum müdürleri, STK ve dernek başkanları, çok sayıda davetlilerle birlikte kesildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA