AKSARAY
Giriş Tarihi : 14-12-2019 10:09

Emniyet  Özel Çocuklarla Yerli Malı Haftasını kutladı

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü tarafından özel eğitime gereksinim duyan çocuk ve ailelerini destekleme, engellilerin sosyal hayata katılımını geliştirerek, erişilebilirliğin sağlanmasını artırmak ve toplumda engellilik bilincinin olumlu bir süreçte ele alınması amacıyla Yerli Malı Haftasında (12-18 Aralık) Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulunda program düzenledi.

Emniyet  Özel Çocuklarla Yerli Malı Haftasını kutladı

13.12.2019 günü saat 10.00 başlayan programda Aksaray İl Emniyet Müdürümü Murat Kolcu ile özel çocuklarımız, aileleri, okul yönetimi ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayrullah Alaboyun ve emniyet personeli hep birlikte yerli malı haftası kutladılar. Programın devamında özel çocuklarımızın aileleri ve Emniyet Müdürlüğünün hazırlanmış olduğu ikramlar sunuldu. Özel çocuklarımız ve misafirleri daha sonra canlı müzik eşliğinde gönüllerince oynayıp eğlendiler.

Programda konuşan İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, özel çocuklarla bir arada olmak ve onların sosyal hayata katılmasına katkıda bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA