AKSARAY
Giriş Tarihi : 08-11-2017 14:36   Güncelleme : 08-11-2017 14:36

En büyük tutkusu hayvanlar

İnsanların insanları sevmekte zorlandığı bir dönemde hayvanlara karşı bitmez tükenmez sevgisi ile ön plana çıkan bir isim Metin Başpınar.

En büyük tutkusu hayvanlar

Güzel şeyler görmeye, iyi haberler almaya ihtiyaç duyduğumuz zamanlardan geçiyoruz. Aksaraylı Metin Başpınar´ın da insanın ruhunu okşayan bir yardım hikayesi var:

Küçük yaştaki torunlarına bile şimdiden hayvan sevgisini aşılayan İnşaat Proje işi yapan  Metin Başpınar, işinin yanı sıra zamanının büyük kısmını sokak hayvanlarına ayırıyor. İşyerinin terasında yaban güvercinleri için besleme alanı oluşturan Başpınar, ilimizdeki çöplük, dağlık ve kasaba yollarına giderek hayvanları besliyor.

Başpınar yemek fabrikaları ve lokantalarla bağlantıya geçerek, her gün artan yemekleri alarak oluşturduğu besleme alanlarında hayvanları besliyor.

Aktif sosyal medya kullanan Başpınar, yaşadığı mutluluğu insanlarla paylaşıyor. İyi kalpli insan Başpınar´ın bazı paylaşımlarını sizler için yayınlıyoruz.

"4 kasım Cumartesi öğle üzeri... Ramazan ayında balkonumda kurutup, kilerde depoladığım yumurtalı peksimetleri buğday ile harmanlayıp kanatlı dostlar ziyafet çeksin diye işyeri büromun olduğu iş hanı terasında ki sofralarını donattım. Yesinler afiyetle.

Cami avlusu besleme noktamda takvim yaprağı Kasım’ın beşi. Soğuk ve yağmurlu Pazar günü unutulurmu sokak dostları. Böyle bir günde de donatıldı sofraları. Yesinler afiyetle,Mutluyum ben de...”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA