AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-04-2018 18:49   Güncelleme : 26-04-2018 18:49

Güler yüzlü genç aday adayı

ASKON’un başarılı Aksaray Başkanı Hasan Dağ, gazetemize yaptığı ziyarette Ak Parti’den aday adayı olduğunu ve tek amacının da Aksaray’a hizmet olduğunu söyledi.

Güler yüzlü genç aday adayı

Genç yaşına karşın ASKON’un 2 Dönemdir Aksaray Başkanlığını güler yüzlü isim Hasan Dağ, Basın Danışmanı Harun Atalay ile gazetemize yaptığı ziyarette Ak Parti’den aday adayı olduğunu söyledi.

ASKON’da tek yıllık başkanlık geleneği olmasına karşın 2 dönemdir üstüste bu görevin kendisine verildiğini söyleyen Hasan Dağ, ASKON Genel Merkez Yetkilileri başta olmak üzere çevresi ile birlikte yaptığı istişare sonucu Aksaray’a hizmet etmek amacıyla Ak Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu belirterek; “Bütün deneyimli abilerimizin, kardeşlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. Onların işaret ettiği doğru fikirler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısmetse olur. Bizim tek amacımız var o da Aksaray’a ve Aksaray Halkına hizmet etmek” dedi.

Yaşının çok genç olmasına karşın başarılı iş yaşamı ile dikkatleri üzerinde toplayan Hasan Dağ, dik duruşu ve güler yüzü ile de takdir topluyor. Gazetemiz sahibi Recep Turan ile Haber 68 ve Aksaray Güncel Gazeteleri Sorumlu Müdürü Nazmi Çalışkan ile bir süre sohbet eden Dağ, çıktığı yolda destek beklediğini vurguladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA