Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 05-10-2018 15:22   Güncelleme : 05-10-2018 15:22

Hazım Turan Güzelyurt’tan Belediye Başkanlığına Aday

Aksaray’ın tanınmış işadamlarından Turan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hazım Turan, 30 Mart Yerel Seçimleri’nde memleketi Güzelyurt’tan Belediye Başkan Adayı olacağını açıkladı.

Hazım Turan Güzelyurt’tan Belediye Başkanlığına Aday

Daha önceki seçimlerde 2 kez Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Aksaray’ın tanınmış işadamlarından Turan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hazım Turan, önümüzdeki 30 Mart Yerel Seçimleri’nde Güzelyurt Belediye Başkanlığı için Aday adayı olacağını açıkladı.

Turan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hazım Turan aslen Güzelyurt’lu olduğunu ancak işleri dolayısıyla Aksaray’da yaşamasına karşın Güzelyurt ile ne ilişkisini ne de diyaloğunu hiç kesmediğini Güzelyurt’ ta yatırımlar yaptığını ve yeni yatırımlarını burada devam ettirmeyi düşündüğünü aldığı tarihi kemer evin restorasyonunun tamamlanmasıyla ikametinide Güzelyurt’ ta devam ettireceğini belirterek; “İlçemin, memleketimin sorunlarını, neler yapılması gerektiğini her gün orada yaşayan birisi kadar biliyorum. Sorunların çözümünü de biliyorum. Güzelyurt’ta iyi bir ismimiz, sevilen bir kişiliğimiz var Allah’a şükür. Her gittiğimde (ki; en az haftada 3 ya da 4 kez giderim) hemşehrilerim beni sevgiyle bağırlarına basarlar. Kimseyi kırmadık, incitmedik. Elimizden geldiğince her konuda hemşehrilerime ayırdımsız destek olmaya çalıştım ve oldum da. O nedenle hemşerilerim ve partim uygun görür de aday gösterilirsem sorunsuz bir seçim yaşayacağımızdan hiç kuşkum yok” sözleriyle kendisine ve Güzelyurt İlçesi sakinlerinin kendisine verecekleri desteğe güvendiğini belirtti.

Hazım Turan’ın Ak Parti tarafından aday gösterilmesi durumunda Güzelyurt’ta dengelerin yeniden değişeceği ve diğer partilerden de destek alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA