Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 30-11-2019 10:15

HÜDA PAR'dan Siyasi Partilere ziyaret

HÜDA PAR Aksaray İl Başkanı Özgür Kalkan, beraberindeki heyetle birlikte CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak'ı ve Saadet Partisi İl Başkanı Levent Serdar Şahin'i ziyaret etti.

HÜDA PAR'dan Siyasi Partilere ziyaret

CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak'ı ziyaret eden HÜDA PAR heyetini, İl Başkanı Koçak karşıladı. Burada gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR İl Başkanı Özgür Kalkan, siyasetin normalleşmesi gerektiğini söyledi.

Siyaset dilinin haddinden fazla gergin olduğunu söyleyen Kalkan, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Farklı düşüncede bulunan insanlar bir araya gelerek sağlıklı bir şekilde görüşlerini ifade edemiyorlar. Burada siyasetçilerin tutumları çok önemli. Medya önünde birbirlerine hakaretler yağdıran, tehditler savuran siyasetçiler, tabanlarını da fanatize ediyor. Dolayısıyla toplumda farklı düşünce ve görüşlere saygı gösterilmiyor.”

Farklılıklarımız zenginliğimizdir

Toplumun farklılıklarıyla daha güzel ve daha anlamlı olduğunu ifade eden Kalkan, “Farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir. En başta siyasetçilerin bu bilinçte olup, bu şekilde hareket etmeleri gerekiyor. Bütün meselelerimizi konuşarak halletmemiz mümkün. Bu anlamda siyasi partilerin birbirlerini ziyaret etmelerini, iletişim halinde olmalarını önemsiyoruz. Biz de HÜDA PAR olarak Aksaray'ımızda aktif bir şekilde siyaset arenasında olan siyasi partileri ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizi sürdürmeye, ilişkilerimizi sıcak tutmaya devam edeceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

Demokraside fikir özgürlüğünün esas olduğunu vurgulayan CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, “Partiler arasında görüş farklılıkları olsa dahi diyalog kanallarının açık olması gerekiyor. Düşüncelerin rahat bir ortamda ifade edilebilmesi önemlidir.” şeklinde konuştu.

CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, HÜDA PAR'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek İl Başkanı Kalkan'a teşekkür etti.

Daha sonra Saadet Partisi'ni ziyaret eden HÜDA PAR heyeti, İl Başkanı Levent Serdar Şahin tarafından karşılandı. Gündemle ilgili fikir alış verişinin yapıldığı ziyarette dünyanın dört bir yanında Müslümanların zulüm altında bulunduğu ifade edildi.

Doğu Türkistan'da Çin yönetiminin Uygur Türklerine uyguladığı zulme değinen Saadet Partisi İl Başkanı Şahin, “Doğu Türkistan'da yaşayan Müslüman kardeşlerimiz, Komünist Çin rejiminin adeta soykırım girişimlerine maruz kalıyor. Kamplara kapatılan kardeşlerimiz, dini ve kültürel bir asimilasyona tabi tutuluyor ve bu, tüm dünyanın gözleri önünde gerçekleştiriliyor. Bu konuda başta ülkemizin daha sonra da insan hakları adına mücadele eden diğer ülke ve kuruluşların harekete geçmesi gerekiyor. Zulme rıza zulümdür. Zulüm karşısında susan dilsiz şeytanlar olmaktan Allah'a sığınırız.” şeklinde konuştu.

Ülkede yaşanan bütün sorunları, kendi sorunları olarak gördüklerini ifade eden HÜDA PAR İl Başkanı Kalkan, “Kendi problemlerimizi, kendimiz çözüme kavuşturmalıyız. Sorunlarımızı emperyalistlere havale etmememiz gerekiyor. Bu düşüncemizi, hem ülkemizde yaşanan hem de İslam coğrafyalarında yaşanan sorunlar hakkında paylaşıyoruz. Kendi iç meselelerimize emperyalistleri dâhil ettiğimiz anda sorunlar, Suriye örneğinde olduğu gibi, içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Ülke olarak da alem-i İslam olarak da sorunların çözümü noktasında adalet eksenli hareket etmemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde huzuru ve refahı tesis edebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi İl Başkanı Levent Serdar Şahin, HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
jfdeavuqm 3 gün önce
p6Uz16 jgphnfdgpcdn, [url=http://nlisjbqehbvb.com/]nlisjbqehbvb[/url], [link=http://xdlzhrmaqypn.com/]xdlzhrmaqypn[/link], http://xdhvzgdumfnj.com/
fxrdivljna 3 hafta önce
Aw3hVF ymnikuictueb, [url=http://hfkatkydiwpq.com/]hfkatkydiwpq[/url], [link=http://rgcujrfnpchu.com/]rgcujrfnpchu[/link], http://wqissyyrtcvo.com/
Randy 1 ay önce
I'm doing an internship http://theworshipcommunity.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The company said the decline was largely due to changes itmade to pricing of its cross-border roaming service. In May, itintroduced a C$7.99 flat daily rate for customers traveling tothe United States.
Donald 1 ay önce
I love this site https://www.glycosmedia.com/page/3/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Christopher Burr gives a striking performance as the blond 16-year-old WD Jones who joins the gang for kicks and ends up as a fully-fledged psycho, laughing uproariously as he shoots a cop and watches his head bounce up and down on the road. Meanwhile poor Gary Tushaw is lumbered with the role of a peculiarly dim-witted sheriff.
Razer22 1 ay önce
Could I make an appointment to see ? https://whimsicalwonderlandweddings.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom One result of the Fed action is that the yen is likely to continue to weaken, which would create some inflation, but also add another force threatening to lift interest rates. Japan could put some of that pressure toward higher rates by maintaining its own version of quantitative easing. But it probably wouldn’t be enough to keep rates from edging upward. In the end, Japan’s finances could be strained as never before.
Christoper 1 ay önce
Which university are you at? https://www.puspakom.com.my/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "The main thing this is showing is that right here in California ... there is actual natural animal diversity that we don't know about yet," said Theodore Papenfuss, a reptile and amphibian expert with the University of California at Berkeley's Museum of Vertebrate Zoology.
Terry 1 ay önce
I'd like to pay this cheque in, please http://shadybrookfarm.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "Looking at my skill set and what I was good at, one of them was football obviously and the other one was that anytime I was around people, people's lives usually got better and that I usually gave them a different way to look at things," he said. "So I applied those two things and it naturally came out to coach."
zskdhmcn 2 ay önce
2uIblV mxjpzjarinsz, [url=http://lexlnmtanbfd.com/]lexlnmtanbfd[/url], [link=http://xdqorsrmbmxo.com/]xdqorsrmbmxo[/link], http://mvatewltagil.com/
ccnhxjlt 2 ay önce
RUppnG rjoxbkiujyjl, [url=http://sykiwmcvdape.com/]sykiwmcvdape[/url], [link=http://nslpubwqejfl.com/]nslpubwqejfl[/link], http://tqbhcftngpfj.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA