AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-08-2020 14:36   Güncelleme : 12-08-2020 14:43

İNCEÖZ “19 YILLIK ÇINAR”

AK Parti’nin kuruluşunun 19. yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, 14 Ağustos 2001’den bu yana bitmek bilmeyen bir azim ve kararlılıkla Türkiye’nin istikbalini aydınlatıyoruz dedi.

İNCEÖZ “19 YILLIK ÇINAR”

“İNANDIĞIMIZ YOLDA TÜRKİYE İÇİN YÜRÜYORUZ”

AK Parti'nin, milletimizle beraber inandığı yolda yürümeyi ve milletimize vaat ettiği her şeyi gerçekleştirmeyi kendisine ilke edindiğini ifade eden İnceöz şöyle konuştu: “AK Parti milletin, hür sesi ve özgür iradesidir. Bu iradeye kimse hiçbir zaman ve hiçbir şekilde gem vuramaz. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, halkımızla bir olarak, diri olarak bölünmez bütünlüğümüzü sağlayarak bugünlere geldik. Aziz milletimizin iradesinden daha büyük hiçbir güç tanımadık. Milletimize hizmet uğruna çıktığımız bu mübarek yolculuktaki kararlılığımızdan bir an olsun taviz vermedik, vermeyeceğiz. İşte bugün, milletimizden aldığımız destekle kuruluşumuzun 19. yıldönümünü kutluyoruz.

Liderimiz ve Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milletimizle omuz omuza yürümekten şeref duyduğumuzu bir kez daha altını kalın çizgilerle çizerek cümle Cihana haykırıyoruz.

 

“İSTİKRARIN SEMBOLÜ AK PARTİ”

AK Parti'nin Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 19 yılda tarih yazdığını belirten İnceöz şunları söyledi: “Milletimize hizmet parolasıyla, yoluna güçlü adımlarla devam eden AK Parti, Devlet Başkanımız ve Genel Başkanımızın liderliğinde 19 yılda girdiği bütün seçimlerden aziz milletimizin gösterdiği teveccüh ile birinci parti olarak çıkmayı başardı. Türkiye'de değişimin, dönüşümün ve reformların adeta ana karargâhı, Güçlü Türkiye’nin mimarı ve geleceğimizin teminatı oldu. Türkiye AK Parti hükümetleri döneminde adeta bambaşka bir çehreye büründü. Geçmişte hayal dahi edilemeyen projeler AK Parti sayesinde hayata geçti. Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul ve İzmir arasını 3.5 saate indiren Osmangazi Köprüsü, 150 milyon yolcu kapasiteli dünyanın en büyük havalimanının ilk etabı açıldı. Yine başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülük yaptı. Türkiye'nin IMF'ye olan borcu kapatıldı. Kamuda ve eğitimde kılık kıyafet serbestliği getirildi. 12 Eylül darbecilerinin yargılanmasının yolu açıldı. Vesayet odakları tam manasıyla tarumar edildi. Şehir hastaneleri kuruldu ve daha nice mega projeye imza atıldı.

 

“TÜRKİYE DÜŞMANLARININ DİZLERİ TİTRİYOR”

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile birlikte uluslararası siyasette de büyük ilerlemelerin kaydedildiğini ifade eden İnceöz sözlerine şu şekilde son verdi: “AK Parti  ile birlikte yine dış politikada oyuncu değil artık oyun kurucu pozisyonda olan ülkemiz kendisini dünyanın süper gücü olarak gören ülkelere ders veriyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı duruşu Türkiye’nin uluslararası arenada gücünü tahkim ediyor. Bu dik duruş Türkiye düşmanlarının dizlerini titretirken, mazlumlara umut oluyor. PKK/PYD, DEAŞ, FETÖ gibi terör örgütleriyle mücadele yurt içi ve yurt dışında kararlılıkla sürdürülüyor. Hamdolsun, bugün gelinen nokta muazzam başarılarla dolu ancak bundan sonrası daha aydınlık. Milletimizle omuz omuza verdikçe, Liderimizin arkasında yürüdükçe önümüzde kimse duramayacak. Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye’nin partisi AK Parti’mizin kuruluşunun 19. yıldönümünü en kalbî duygularla tebrik ediyorum. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru ilerlerken her geçen gün daha da güçleneceğimizin altını çiziyor, Aziz milletimize hürmet ve şükranlarımı sunuyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA