AKSARAY
Giriş Tarihi : 07-06-2018 16:48   Güncelleme : 07-06-2018 16:48

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

“İyi ki böyle öğretmenlerimiz var”

Engelli çocuk babalarından birisi olan Memduh Yalvaç isimli vatandaş okulda ve Rehabilitasyon Merkezi’nde başta kendi çocuğu olmak üzere tüm çocuklara gösterilen ilgi ve alakanın göz yaşartıcı şekilde duygulandırıcı olduğunu belirterek; “İyi ki böyle vefakar ve duyarlı öğretmenlerimiz var” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Teşekkür ve takdirle onurlandırılmaları gerektiklerini söylediği tüm öğretmenlere ayrı ayrı minnettar olduklarını belirten Yalvaç çocuğu ve diğer çocuklara gösterilen ilgi, alaka ve şefkat ile ilgili şunları söyledi: “Yalvaç ailesi olarak oğluma destek olan herkese minnettarız. K. Bölcek Mah. Mimar Sinan İlköğretim okulunda okumakta olan ve öğrenim eksikliği olan oğlum Hasan Hüseyin Yalvaç'ın okumasında emeği geçen okul müdürü Sayın Mahmut Aslan. Müdür Yardımcısı Uğur Saraç, Müdür Yardımcısı Hacer Kıyakça, özellikle bir parça da olsa sınıfında okumasında kendi evlatlarıymış gibi çaba sarf eden Sınıf öğretmeni Mustafa Dokuz ve yine hakkını ödeyemeyeceğimiz, bire bir özel ders veren Hatice Atuğ öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Yine Aksaray Hacettepe Rehabilitasyon Okulu’nda birebir özel ders veren Sıdıka Arıbaş öğretmenimize ve diğer tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı ailem ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki böyle vefakar duyarlı öğretmenlerimiz var. Allah hepsinden razı olsun.

Aksaray Milli Eğitim Müdürümüz ve Sayın Aksaray Valimiz bu duyarlı öğretmenlerimizi bir teşekkürle de onurlandırmış olsa biz velileri daha da mutlu oluruz. ailem ve şahsım adına Saygı ve selamlarımızı arz ederiz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA