Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-04-2018 12:14   Güncelleme : 12-04-2018 12:14

İYİ Parti sorun dinliyor

Aksaray’da beklentilerin odağına oturan İYİ Parti Kurmayları, bu beklentileri karşılamak amacıyla vatandaşla sürekli yüzyüze görüşerek sorun dinliyor.

İYİ Parti sorun dinliyor

 

Aksaray İYİ parti İl Başkanı Özhan TÜREMİŞ ve yönetim kurulu üyeleri, Salı pazarı esnafını ziyaret etti ve pazarcı esnafının sorunlarını yerinde dinledi.

Türemiş bundan sonra Pazar esnafımız, çarşı esnafımız, sanayi esnafımız, tarım-hayvancılıkla uğraşan köylü çiftçi ve hayvancımız, emekli vatandaşımız, işçi ve memur bütün kardeşlerimizin ayağına giderek sorun ve sıkıntılarını yerinde tespit edeceğiz ve bunu kamuoyuyla paylaşarak sorunların çözümü yönünde elimizden gelen bütün gayreti gösterecekleri yönünde beyanda bulundu.

Bu konuların İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri vasıtalarıyla gündeme getirilip, Aksaray İYİ Parti İl Teşkilatı olarak konunun takipçisi olacaklarını dile getirdiler.

Köylü pazarında, gelen köylülerimiz getirdikleri ürünleri satabilmek için pazar yerinde kapalı alanda kendilerine uygun bir yer gösterilmesini istiyor. Süt, yoğurt ve peynir satış ortamlarınınhijyenik ve uygun olmadığını belirtiyor.

Pazar esnafı belediye başkanı ve zabıtanın ilgisizliğinden ve sorunlarıyla ilgili muhatap bulamamaktan şikâyetçidir.

Başta lavabo ihtiyaçları olmak üzere su ve elektrik sorunları bulunuyor. Ayrıca uygun yemek yeme yerleri olmadığından şikâyetçi

Marketlerin kaldırım üzerine tezgâh kurmalarına müsaade ediliyor. Marketlerin fiyatları tam da pazar kurulduğu günde düşürerek pazar esnafının satışlarının azalmasından şikâyetçi,

Başta mazot fiyatları olmak üzere yapılan bütün zamlar pazar ürününün fiyatlarını çok artırıyor ve satışların azalmasında şikâyetçi

Pazara alış-veriş için gelen halk, fiyatların her geçen gün artmasında artık ihtiyaçlarını karşılayamamakta, eskiden 30 tl ye dolan Pazar arabasının şimdilerde 70-80 tl ye dolmadığından şikâyetçi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA