AKSARAY
Giriş Tarihi : 18-11-2019 11:52

İYİ Parti’den üye standı

Aksaray’da çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren İYİ Parti Teşkilatı, yeni üye kayıtları için şehrin merkezi yerlerinde Üye Kayıt Standları açacak.

İYİ Parti’den üye standı

Üye Kayıt Çalışmaları ile ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş şunları söyledi: “İYİ Parti Aksaray Teşkilatımız günden güne büyüyor.  Son 12 günde 463 kardeşimiz  İYİ Parti'ye katıldı ve bizlerle birlikte Aksaray'ın İYİ liği için  çalışmalarımıza aktif destek vermeye  başladı.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in grup toplantısında yaptığı konuşmâda; "Ezan-ı Muhammedi'yle, İstiklal Marşı ile, Türk Bayrağı ile Atatürk ile problemi olmayan  herkesi, İYİ Parti'ye üye olmaya davet ediyorum. Gelin birlikte yürüyelim!" sözleri sonrasında, artan ilgi için çok teşekkür  ediyoruz!

Şimdi İYİ'lik hareketimizi daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı genişletiyoruz. Şehrimizin  farklı noktalarında kuracağımız üye kayıt standlarımızla sizlere ulaşacağız.

Partimizde üyelik kayıtlarımız Pazartesi günü valilik önünde, Salı günü Efor önünde ve Çarşamba günü Adese önünde açılacak standlarda  sürecek! Sizleri İYİ lik ordusunda Türkiye'nin geleceğine katkı sağlamak için İYİ Parti'ye üye olmaya davet ediyorum!

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA