Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 08-01-2018 12:45   Güncelleme : 08-01-2018 12:45

Kalpte ilklere devam

Özellikle kalp konusunda birkaç yılda büyük bir sıçrama gerçekleştiren AÜEAH kasıktan girerek kalp deliği kapatarak bir ilki daha gerçekleştirdi.

Kalpte ilklere devam

Gerek yönetimin destekleri, gerek siyasilerin destekleri, en önemlisi de doktorundan hemşiresine, sağlık görevlisinden bakıcısına herkesin büyük bir özveri ile çalıştığı AÜEH (Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi) özellikle kalp konusunda yaptığı çalışmalar ve üstüste gerçekleştirdiği ilklerle çok hızlı bir ivme ile çalışıyor.

Son 2 yıl içerisinde kalp konusunda çok hızlı bir ilerleme kaydenen AÜEH Kardiyoloji Bölümü bu süre içerisinde kalp konusunda özellikle Anjiyo, Stent gibi konularda başka şehirlere gitmenin önünü yarıdan fazla keserken, branşında sürekli kendini geliştirmesi de bu birime olan güvenin her geçen gün artmasına neden oluyor.

Yeni hastaneye taşındıktan sonra kavuşulacak çok daha iyi fiziki şartların ardından bir süre sonra kalp konusunda uzmanlaştığı düşünülen çevre illerin özel ve devlet hastaneleri ile rekabete girişmesine kesin gözüyle bakılan AÜEH Kardiyoloji Bölümü mevcut koşullarda da Aksaray’daki yeni ilklere imza atmaya devam ediyor.

Son olarak bir hastanın kalbinde bulunan deliği kasıktan girerek kapatan Kardiyoloji Bölümü Doktorları bir kez daha takdir toplarken, yapılan operasyonlar sadece Aksaray Halkı tarafından değil hastane personeli tarafından da tardir topluyor. Son operasyon ile ilgili bir teşekkür maili yayınlayan Dr. Sinan İnci’de duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getiriyor: “Hastanemizde ilk kez kasıktan girilerek kalp deliği kapatma işlemi gerçekleştirdik. Büyük emekleri geçen tüm kardiyoloji uzmanlarımıza, anjio ekibine, anestezi ekibine ve vakanın başından sonuna destek veren başhekimimiz prof dr Hakan Bingöl beye çok teşekkür ediyoruz.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
Warner 2 hafta önce
Withdraw cash http://dailystar.ng/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com In most cases, exchanges will offer workarounds that will take time to execute. In Washington, D.C., off-line contractors will calculate federal subsidies and inform applicants what they qualify for in November, by which time the online calculator might be working.
Eugenio 2 hafta önce
I've got a very weak signal http://rec.edu.np/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Mr Douthat examines the budget blueprint of Rand Paul, a Republican senator from Kentucky frequently identified with the libertarian populist programme, and sees a "reform of the welfare state that would dramatically reduce the tax burden for the wealthiest Americans while dramatically stripping down benefits and tax breaks for the poor and working class", and he quite reasonably doubts that this will prove at all popular among the disaffected working-class white voters libertarian populism is meant to mobilise.
Brant 2 hafta önce
Could you ask him to call me? http://touchlab.jp/search/https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com So he’s talking about a merit based system essentially. Schools that EARN the highest ratings get the most federal money. Sounds like a great idea. If you give people incentive to work harder, they will work harder and achieve better. If there is no incentive, they will become complacent. Let’s do it.
Myron 2 hafta önce
I'm sorry, she's https://wvpresbytery.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom – Vice President Joe Biden has served notice that the Obama administration is still pushing for a major gun-control law after an administration proposal failed in the Senate earlier this year. Gun control is one of the nation's most emotional issues.
Carson 2 hafta önce
I can't hear you very well https://downtowniowacity.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com VPG and Fisker were awarded $50 million and $529 million respectively under the Advanced Technology Vehicles Manufacturing loan program that also provided funds to Ford Motor Co, Nissan Motor Co and Tesla Motors Inc.
aekwscn 1 ay önce
hohrDi kobksnlmpcnn, [url=http://vxxjajxrucxd.com/]vxxjajxrucxd[/url], [link=http://kyxofnhsljrh.com/]kyxofnhsljrh[/link], http://qpkebfnnmdbg.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA