Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 02-12-2018 18:41   Güncelleme : 02-12-2018 18:41

Kamuoyunda ‘ELİ ÇANTALI’ tepkisi

Ak Parti Belediye Başkan Adayının belirlenmesi süreci uzadıkça halkta da tepkiler her geçen gün yoğunlaşıyor. Aday belirleme sürecinin uzaması nedeniyle halk arasında ELİ ÇANTALI tabir edilen bir ismin belediye başkan adayı gösterilme ihtimali konuşuldukça aynı oranda da ELİ ÇANTALI herhangi bir adaya karşı tepkiler de gitgide artıyor.

Kamuoyunda ‘ELİ ÇANTALI’ tepkisi

31 Mart Yerel Seçimlerine hangi isimle gireceğini bir türlü açıklamayan Ak Parti’ye karşı tepkiler yoğunlaşmaya başladı. Bugüne kadar adayı açıklanan 60 ilin içerisinde olmayan Aksaray’da aday açıklanmasın yarın (Cumartesi) ya da Salı Günkü Grup Toplantısı’nda yapılması bekleniyor.

Aksaray Belediye Başkan Adayının açıklanması geciktikçe olası aday isminin Nüfus Cüzdanında Aksaray Doğumlu yazmanın ötesinde Aksaray ile pek bir ilişkisi olmayan, Aksaray’ın sorunlarını, gereksinimlerini, insanlarının nasıl yaşadığını bilmeyen, Aksaray’da ikamet etmeyen ve halk arasında ELİ ÇANTALI tabir edilen bir ismin açıklanma olasılığı her geçen gün daha yüksek sesle konuşulmaya başlarken, aynı oranda tepkiler de her geçen gün yükseliyor.

Vatandaşlar Genel Merkez tarafından dayatma ile getirilecek bir ismin Aksaray’a hiçbir katkısı olmayacağına kesin gözüyle bakarken; “Ak Parti Aksaray’da bunu daha önce yaşadı. Aksaray sex shop Halkına da yaşattı. Ama buna rağmen geçmişten ders alınmamış görünüyor. Aslında halk tepkisini 7 Haziran Seçimlerinde en önemlisi de 24 Haziran Seçimlerinde gösterdi ama demek ki halen dikkate alınmamış. Ancak ELİ ÇANTALI aday ismi konusunda halen ısrara devam edilirse 31 Mart Seçimlerinde Aksaray Halkının nasıl bir tepki vereceğini kimse bilemez. Artık Genel Merkez de, aday belirlenmesine katkı sağlayacak isimler de bu durumu bir kez daha, üstelik te şapkalarını önlerine koyarak çok ciddi biçimde gözden geçirmeliler. Tabii Aksaray sex shop’da Belediye Başkanlığını tekrar kazanmayı istiyorlarsa” sözleriyle tepkilerini dile getiriyorlar.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
cdjatksd 2 gün önce
n6BARC iwjomlygwfgc, [url=http://iumwmktsyubk.com/]iumwmktsyubk[/url], [link=http://zawkojunkzow.com/]zawkojunkzow[/link], http://thlzyviwonbd.com/
cxvlpba 3 hafta önce
l58NhQ airbacgyqrvs, [url=http://fganouxzhkkb.com/]fganouxzhkkb[/url], [link=http://ovkbccntkxli.com/]ovkbccntkxli[/link], http://kvfkrfgfhmhk.com/
Cyril 1 ay önce
Three years https://bancarexchange.io/website/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com As a result, return-on-equity (ROE) - a closely watchedmeasure that shows how much profit a bank can squeeze from itsbalance sheet - has been pressured in recent years as it hasbecome more expensive for banks to hold risky assets.
Patrick 1 ay önce
Incorrect PIN http://ayamonte.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com After stopping the vessel bound for North Korea last week, Panama revealed it had found weapons in the cargo hold late on Monday. In response, Cuba said the shipment contained a range of "obsolete" arms being sent to North Korea for repair.
Deshawn 1 ay önce
very best job https://www.vxwow.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The only way that Germany's policy can be made to add up isto assign a cost to carbon emissions that is much higher thaneconomists estimate, which would imply a higher cost of fightingclimate change generally.
Jessie 1 ay önce
I wanted to live abroad https://clecityhall.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com More than 60 years after Farouk was forced out in that 1952 coup, military figures unseated another leader earlier this month when they overthrew Mohammed Morsi, the country's first democratically elected president.
Eldridge 1 ay önce
One moment, please http://ihsr.ac.ir/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Facing long odds after a heartbreaking prenatal diagnosis, Rep. Jaimie Herrera Beutler has announced the birth of her daughter, Abigail Rose Beutler, who suffers from a rare medical condition known as Potter’s syndrome.
hgnzugt 2 ay önce
FnYSDv ypoojzvqties, [url=http://uesfnkfohhdn.com/]uesfnkfohhdn[/url], [link=http://mouganrsnrmc.com/]mouganrsnrmc[/link], http://ohcuoztujcmv.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA