Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:35   Güncelleme : 09-04-2019 17:35

Kaşlı’dan Polis Haftası Kutlaması

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Polis Haftası nedeniyle bir kutlama yayınladı.

Kaşlı’dan Polis Haftası Kutlaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, ‘’10 Nisan  Polis Haftası’’ nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: “Demokrasinin yaşaması, huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Toplumun huzur ve güvenini sağlayan, devletin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koyan, bu uğurda gerektiğinde canını seve seve feda eden Türk Polis Teşkilatımız, şerefli geçmişiyle milletinin övünç kaynağı olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, ‘'Polis; bir asker kadar disiplinli, bir hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır’' ifadesinin bilinci içinde, çağın bilim ve teknolojisine uygun en üst seviyede eğitimli ve donanımlı, görevinin bilinci içerisinde, yüksek disiplin anlayışına sahip, aynı zamanda hoşgörülü, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla ülkemizde demokrasinin tüm kuralları ile birlikte benimsenmesi ve çağdaş normlarının yerleştirilmesindeki rolünün farkındadır. Milletimiz, polislerimizin gücünü Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve kanunlarından alarak fedakarca yürüttüğü çalışmaları, her zaman takdirle ve övgüyle izlemektedir. Bu bağlamda polisimizin mesleğine duyduğu inanç ve saygı, devletimizin temel kurumlarıyla varlığını devam ettirmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması bakımından çok önemlidir. Bunun yanında suç ve suçlularla mücadelede, vatandaşımızın polisin yanında olması, gerekli toplumsal desteğin sağlanması da büyük önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı'nın 174. Kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görev başında olan tüm polislerimize, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.".

NELER SÖYLENDİ?
@
Sylvester 3 hafta önce
A financial advisor https://www.kentishtowner.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com SHANGHAI, July 10 (Reuters) - China's imports of crude andiron ore hit multi-month lows in June as the world'ssecond-largest economy lost momentum, trade data showed onWednesday, raising the prospect of weaker demand for commoditiesin the second half.
Felton 3 hafta önce
I was born in Australia but grew up in England http://minorityreporter.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com It would also "signal to the markets that the Fed's 'character' hasn't really changed and the earlier taper is more of a change to monetary policy tactics as opposed to strategy," Hatzius wrote in a client note earlier this week.
Amia 3 hafta önce
Could I make an appointment to see ? https://www.citerus.se/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Last week, the two companies applied to set up a new NewDelhi-based full-service carrier, pledging a combined $100million to get it going. This follows an unsuccessful attempt todo the same in the mid-1990s and a failed attempt to buystate-owned Air India in 2000.
Wilton 3 hafta önce
I came here to work http://zps.edu.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com “He was the frontrunner from the beginning of the race and has an extraordinary level of popularity for a politician, especially as a politician that is the mayor of Newark, being the mayor of a city has rarely been seen as the path of greater political glory, but he has been something of a phenomenon in New Jersey politics,” John Weingart, the associate director of the Eagleton Institute of Politics at Rutgers University, told ABC News.
Stacey 3 hafta önce
Would you like a receipt? https://brown.columbia.edu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom There are six SEC teams in this year's preseason USA Today coaches poll. Alabama and Texas A&M play two of them; LSU plays four. Alabama's two currently-ranked opponents are spread apart on Sept. 14 at Texas A&M and Nov. 9 vs. LSU.
zgdvzao 1 ay önce
KShUki dalrnfnuoltp, [url=http://ccajlhovblmt.com/]ccajlhovblmt[/url], [link=http://jnzsjmnhdztu.com/]jnzsjmnhdztu[/link], http://ltytoboaaywz.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA