AKSARAY
Giriş Tarihi : 07-10-2019 13:09

MAYA Sponsorluğunda KUŞATMA Galası

MHP Camiasının Ünlü Sanatçılarından Ahmet Şafak’ın senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı Kuşatma Filmi’nin Aksaray Galası dün akşam yapıldı.

MAYA Sponsorluğunda KUŞATMA Galası

Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak’ın senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı Kuşatma Filminin Aksaray Galasının sponsorluğunu Maya Kadın Doğum Hastanesi sahibi Opr. Dr. Rıfkı Karabatak üstlendi. Sanatçı Ahmet Şafak’ın büyük ilgi topladığı Galaya MHP Yönetim Kadrosu, Ocak Üyeleri, Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Sponsorluğunu üstlendiği Kuşatma Filminin Galası ile ilgili olarak gazetemize kısa bir açıklama yapan MAYA Kadın Doğum Hastanesi Sahibi Opr. Dr. Rıfkı Karabatak; “Ahmet Şafak Camiamıza, sadece camiamıza değil ülkemizin tümüne malolmuş bir sanatçımız. Sadece şarkıları, söyledikleri ile değil sanatın çeşitli dallarında ülkemizin bekası için çeşitli mesajlar vermeye, Ülkücü, Milliyetçi duruşumuza katkı sağlamaya devam etmektedir. Biz de elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Galaya katılan tüm camiamıza, tüm dostlarımıza, birlikte yol yürüdüğümüz arkadaşlarımıza, tüm Aksaraylılara teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA