AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-11-2018 18:38   Güncelleme : 26-11-2018 18:38

MHP de bu sefer “SEFER”

31 Mart Yerel Seçimleri için aday ismini halen açıklamayan partilerden MHP de Sefer Alkan ismi sıkça dillendiriliyor. MHP Aksaray Teşkilatı’nın Sefer Alkan’dan yana tavır koyduğu ileri sürülürken, MHP de aday olabilme ihtimali olan diğer bir güçlü isim de Rıfkı Karabatak olarak gösteriliyor.

MHP de bu sefer “SEFER”

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Ak Parti’nin karşısındaki iddialı partilerden birisi olarak gösterilen MHP de Aksaray Merkez Belediye Başkan Adayı kesin gibi konuşulmasına karşın halen açıklanmış değil.

Aksaray Merkez Belediye Başkan Adaylığı için şu ana kadar 5 ten fazla başvurunun olduğu MHP de en fazla öne çıkan 2 isim Sefer Alkan ve Rıfkı Karabatak isimleri. Geçtiğimiz yerel seçimlerde MHP Belediye Başkan Adayı olan ve 36 bin oy almasına karşın seçimi kaybeden Rıfkı Karabatak’ın aday olma ihtimali ancak Devlet Bahçeli’nin; “Adayımız sensin” demesine bağlı olurken, Sefer Alkan isminin ön plana çıkması ise 24 Haziran Seçimlerinde 2. Sıra Milletvekili Adayı gösterilen ve o süreçte de kendisine Belediye Başkan Adaylığı sözü verildiği iddia edilen Sefer Alkan’ın MHP Teşkilat Yönetimi tarafından desteklenmesi olarak gösteriliyor...

Aksaray ve MHP Kamuoyu, Teşkilat Yönetiminin arkasında olması nedeniyle Sefer Alkan’ın aday gösterilmesine kesin gözüyle bakmasına karşın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Rıfkı Karabatak ismine de sıcak bakma olasılığı da tamamıyla gözardı edilmiyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA