AKSARAY
Giriş Tarihi : 26-04-2018 18:54   Güncelleme : 26-04-2018 18:54

MHP de Kaşlı’da aday

MHP İl Başkanı Ramazan Kaşlı, Ankara’da yaptığı görüşmeler sonrasında aday adaylığını açıkladı. Kaşlı’nın aday adaylığını açıklaması ile MHP de 1. Sırada aşağı yukarı belli oldu.

MHP de Kaşlı’da aday

MHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı, Ankara’da yaptığı görüşmelerin ardından Çarşamba Akşamıda yönetim kurulu ile toplandı ve oradan çıkan karar doğrultusunda milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Aday adaylığını sosyal medya hesabından duyuran Kaşlı şunları söyledi: “Mensubu olmaktan onur, neferi olmaktan gurur duyduğum Ülkücü Hareketin 3 yıl İl Başkanlığı, 6 yıl Merkez İlçe Başkanlığı, 5 yıl Belediye Meclis üyeliği, 2009 Aksaray Belediye Başkan adaylığı olmak üzere görev üstlenirken bedel-ödül hesabı yapmadan, Lider, Teşkilat, doktirin çizgisinden hiç tâviz vermeden yürüttüğüm görevlerim sürecinde Teşkilâtlarımızın bütün mensupları başta olmak üzere destek ve dualarını hiç bir zaman esirgemeyen ailem, akrabalarım, arkadaşlarım ve ayrım yapmadan bütün ülküdaşlarıma samimiyetle sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

27.Dönem Milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak için bugün itibariyle ayrıldığım İl Başkanlığına yönetim kurullarımızın oybirliği ile seçtiği Av.Mustafa Çölkesen Başkanıma başarı dileklerimle birlikte adaylık sıralaması ve seçim sonuçları ne olursa olsun Yüce Yaradan ömür verdiği sürece Ülkücü Hareketin Liderinin ve Teşkilâtının emrinde olacagım taahüdüyle, aday olacak bütün arkadaşlarımıza başarı dileklerimle birlikte hakkımızda hayırlısı ne ise Allah onu nasip etsin.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA