Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 21-01-2019 17:17   Güncelleme : 21-01-2019 17:17

MHP den Görkemli Şölen

MHP, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği program ile merkez, ilçe ve kasaba belediye başkan adaylarını tanıttı. MHP nin aday tanıtım programına MHP Grup Başkanvekili M. Levent Bülbül ile bölge milletvekillerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Aday Tanıtımı Programı için öngörülen salonda partililerin yarısından çoğu salona giremedi.

MHP den Görkemli Şölen

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatı, yerel seçimlerde yarışacak il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

 

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Aksaray Kültür Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında, Cumhur İttifakı'na ilişkin, nefislerine ağır gelen durumda, nefsi ayaklar altında ezeceklerini belirterek, "Şu an itibarıyla bir anlayış birliği içerisinde hareket eden bir yapıyız. Herhangi bir siyasi partiyle seçim ve oy odaklı olarak bir araya geldiği bir yapı değildir." dedi.

 

Bülbül, "Bu yapı, Cumhur İttifakı'nın senedine de işlemiş bir şekilde nizamı alemi hedefleyen, Atatürk'ün muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefini ideal olarak benimsemiş, bir araya gelmiştir. Bu anlayışın varlığı, terörle mücadele eden özel harekâtçımın, komandolarımın elinin tetiğe rahat basabilmesini sağlamak içindir. Bu anlayış birliği, Afrin'e giderken 'hedef kızıl elma' deyip de arkasına bakmadan bu memleket için canını feda ederek yola çıkanlar içindir. Bu anlayış birliği, hain FETÖ'ye karşı canla başla mücadele eden güvenlik güçlerimizin, sonuna kadar cesaretle bu örgütün kökünü kazımaları içindir."

 

Aksaray Belediye Başkan adaylığında Sefer Alkan'ı tercih eden MHP, ilçelerden Ortaköy'de Mahmut Ütük, Gülağaç'ta Ahmet Singin, Güzelyurt'ta Sadullah Er, Sarıyahşi'de İbrahim Kazancı, Sultanhanı'nda Mehmet Çakır, Ağaçören'de Yaşar Bekleviç, Eskil'de Mustafa Zavlak'ı; beldelerde ise Ihlara'da İsmail Yılmaz, Yatağan'da Selime Turgut, Topakkaya'da Harun Oflaz, Yenikent'te Mehmet Emin Yumuşak, Yeşilova'da Veyis Baysal, Eşmekaya'da İsmail Hakkı Güneş, Sartalı'da Bülent Kıyak, Gülpınar'da Nizamettin Uğur, Demirci'de Ramazan Özer, Taşpınar'da Ramazan Sevinç, Sağlık'ta Hüseyin Mutlu, Yeşiltepe'de Kadirhan Karaman, Helvadere'de Arif Bellikli ve Bağlıkaya'da Dursun Eser'i aday gösterdi.

 

Toplantıya, MHP Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Konya Milletvekili Esin Kara, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve partililer katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
Rosario 3 hafta önce
There's a three month trial period https://www.7dotsstudio.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Mushikiwabo said a projectile fired by Congolese forces at 9:45 a.m. Thursday killed a woman and seriously injured her 2-month old baby in a market in Rubavu town, located 3 kilometers (2 miles) from the Congolese border. She said Rwanda has remained restrained "for as long as we can" but that provocations can no longer be tolerated. "We will not hesitate to defend our territory," she said.
Mason 3 hafta önce
Just over two years http://hearthtax.org.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom “Saudi Arabia has created the new al Qaeda,” said analyst Mohammad Sadeq al-Hosseini in a July interview with Iran’s conservative Fars News Agency, referring to Riyadh’s support for Syria’s opposition.
Dalton 3 hafta önce
I came here to work https://zmm.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom DBR is investing 100 million yuan ($16.3 million) withpartner CITIC, a state investment firm, to develop 25 hectares(62 acres) of vineyards in eastern Shandong province to producesuper-premium red wine for the Chinese market.
Jerald 3 hafta önce
A packet of envelopes https://www.grupocnet.com.co/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom At the haj's end, the Kiswa, produced at a cost of $6 million provided by the Saudi authorities, will be cut into pieces to be distributed to dignitaries and religious organizations. Recipients regard the fragments as heirlooms.
Dogkill 3 hafta önce
How do you know each other? https://suaramedianasional.co.id/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "We still buy into the idea of relative outperformance ofthe U.S. economy, and that supports the dollar. But I don'tthink we will get another kicker higher on retail sales or onBernanke's testimony," he added.
rbehpqjjq 1 ay önce
2PlTa2 feddstdlqvum, [url=http://rnpbtkohhyft.com/]rnpbtkohhyft[/url], [link=http://fwqeadqvxvbz.com/]fwqeadqvxvbz[/link], http://hynkeeqlioyo.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA