Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 27-06-2020 18:39

Milletvekili İnceöz’den İçişleri Bakanı Soylu’ya ziyaret.

Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret ederek Aksaray ve ülke gündemi hakkında istişarelerde bulundu.

Milletvekili İnceöz’den İçişleri Bakanı Soylu’ya ziyaret.

Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret ederek Aksaray ve ülke gündemi hakkında istişarelerde bulundu.

İnceöz ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Bakanımızla Aksaray’da pandemi sürecini ve yaptığımız mücadeleyi değerlendirdik. Salgın dönemimde Aksaray’da gerek sağlıkçıların gerekse de Hükümetimizin aldığı tedbirlere topyekün uyulduğunu ve, bu tedbirlerin vatandaşlarımızın sağlığı ve sıhhati için olduğunu dile getirdik.

Yaz mevsiminin gelmesi ve normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte Korona virüs (Covid19) tedbirlerinin gevşetilmemesi, vatandaşlarımızın gerekli temizlik ve hijyen kurallarına ve maske kullanımına uyması gerektiğine ve özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımızın kurallara daha çok riayet etmeleri konusunda mutabık olduk.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yurt genelinde her türlü önlem ve tedbirlerin alındığını, Türk Milleti olarak bu süreci birlik beraberlik içerisinde en az hasarla atlatacağımızı dile getirdik.

Pandemi ile mücadelede Ülke olarak Sağlık Bakanımız ve sağlık çalışanlarımızın gösterdiği başarılı ve özverili çalışmalar sayesinde dünya ülkelerine örnek olduk. Ben buradan başta Cumhurbaşkanımız ve sağlık bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyor ve bu süreçte hayatını kaybeden gerek sağlık çalışanlarımıza gerekse vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
Roman 2 hafta önce
The line's engaged https://hansrey.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Good samaritans looking to lighten their leftover load can simply snap a food photo and post it to the app’s database while hungry browsers can arrange a pickup or delivery much like a Craigslist interaction.
Erwin 2 hafta önce
Can I take your number? http://www.trinity.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The Singaporean company could go back to bidders withfurther information and ask them to resubmit their bids, thesources said. However, it could fall back on the alternativeoption of an IPO as the offers have not met expectations, theyadded.
Magic 2 hafta önce
I'm a member of a gym https://jordymeow.jp/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com “You’ve seen it happen a couple of times already I don’t know what’s going to happen, but I know what’s happened in the past,” he said about leaving Tampa. “It’s not disappointing or anything like that. This is a place I love to be. My teammates and everyone in the organization knows that. It’s part of baseball and it’s something I’ve seen go on, it’s kind of something I somewhat prepared myself for.”
Giovanni 2 hafta önce
I'd like to order some foreign currency https://eyesonny.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom “But social media platforms also have a responsibility for the platform they give users. And in particular they have a responsibility not to tolerate this kind of abuse, rape threats and potentially criminal behaviour.”
Myron 2 hafta önce
I'd like to speak to someone about a mortgage https://www.hundeseite.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com (CBS) NEW YORK - Kristin Davis, a candidate for New York City Comptroller known as the "Manhattan Madam" for a prior prostitution conviction, has been arrested on charges of selling prescription painkillers, authorities announced Tuesday afternoon.
tcrnhvpq 1 ay önce
FsYi4t focdvrjmnkud, [url=http://pjghuehsgnte.com/]pjghuehsgnte[/url], [link=http://jrxumvgtpbvm.com/]jrxumvgtpbvm[/link], http://twnfgceouesp.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA