Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 27-11-2019 10:05

Ne işe yarayacaksa?

Çarşı Merkezine Aksaray Belediyesi tarafından konulan dev fotoğraf makinesi dikkatleri üzerine çekerken tepkileri de beraberinde getirdi. Makinenin Aksaray için çok da önemli bir gelişme olmadığını düşünen vatandaşın Belediyeden beklentisi çok başka gibi görünüyor.

Ne işe yarayacaksa?

Çarşı merkeze Belediye tarafından konulan büyük fotoğraf makinesi, belirli bir ücret karşılığında mi fotoğraf çekecek yoksa ücretsiz mi olarak hizmet edecek merak konu haline geldi. Henüz net bir bilgi olmaması ile beraber gerçekten Aksaray için gerekli bir hizmet miydi yoksa değil miydi tartışma konusu haline geldi. Belediyeden daha realistlik çalışma bekleyen vatandaş, "bu uygulama diğer şehirlerde zaten yıllar öncesinden vardı bizim Aksaray'a her şey çok geç geliyor" diyerek bunun yerine sokak hayvanları için mama noktası kurulmasını ya da benzeri işlerin olmasını beklediklerini dile getirdiler. Madem olacaksa bir faydası da olmalı bu kış ayında bu makine kimin işine yarayacak diyen vatandaş 'hem yarın bir gün Suriyelisi Afganlısı gece gelip ya yakacak ya kıracak ya da bozacak' dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Darius 3 hafta önce
Yes, I love it! http://garrison.edu.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Once we give publicity to someone who accuses the federal government of plotting "death panels" to rid the country of older people and their expensive health care, we open the door to candidates talking about rivers being sullied not by pollution, but floating bodies. Once we print any crazy conspiracy theory someone professes, on the premise that everyone is entitled to his or her opinion no matter how nuts or uninformed it is, we encourage candidates for the U.S. Senate to make outrageous comments.
Incomeppc 3 hafta önce
How many are there in a book? http://norwoodps.sa.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Its aim is to shift 35 containers an hour instead of theindustry-standard 25, a feat it compares to F1 pit crews turningaround a race car in seconds and one that it hopes will help it weather a shipping industry downturn and fierce competition fromother ports in the region.
Arron 3 hafta önce
Languages https://www.uasys.edu/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Meanwhile, assailants attacked a Pakistani border guard post in a remote southwestern town early Saturday, killing seven security personnel and wounding as many others, senior government officer Akbar Hussain Durrani said.
Wilson 3 hafta önce
I'm on work experience https://www.fashionislandhotel.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com “The cloud that hangs over all this is the Americans basically lying about the weapons of mass deconstruction in Iraq,” Heinbecker says, meaning that the bar is now “set higher than usual.”
Rikky 3 hafta önce
The manager https://socialpolicy.gr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Boatwright was found unconscious in a Motel 6 room in Palm Springs, Calif., in February. After police arrived, he was transported to the Desert Regional Medical Center in Palm Springs where he woke up.
qsnnfrw 1 ay önce
ng1Mhc myrjfltiakwe, [url=http://wnkuqjrbvbba.com/]wnkuqjrbvbba[/url], [link=http://lujruqezicej.com/]lujruqezicej[/link], http://zbsmljdeufbj.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA