AKSARAY
Giriş Tarihi : 21-11-2017 11:18   Güncelleme : 21-11-2017 11:18

Ofis, prinç satışına tekrar başladı

Yeni yerine taşındıktan sonra yersizlik nedeniyle durdurulan Ofis Prinçlerinin satışı 30 Metrelik Yol üzerinde bulunan Ofis Müdürlüğü’nde tekrar başladı.

Ofis, prinç satışına tekrar başladı

TMO, eski yerinin yıkılarak taşınmasının ardından yersizlik nedeniyle durdurduğu ve Ereğli’ye devredilen prinç satışlarına yeniden başladı.

TMO nun prinç satışlarını durdurması, Aksaray’da bulunan dar gelirli bir çok vatandaşın tepkisini çekmiş ve başta siyasiler olmak üzere yöneticilerden prinç satışlarının tekrar başlatılması konusunda destek istemişlerdi. Ofis’in hem kaliteli hem de piyasa fiyatlarının oldukça altında sattığı prinçler, Aksaray’daki dar gelirli vatandaşlardan büyük rağbet görüyordu.

Dün gazetemizi arayan TMO Yetkilileri, durdurulan prinç satışlarının yeniden başladığı müjdesini verirlerken, bu konuyu dile getirmemiz nedeniyle bizi de bilgilendirmek istediklerini belirttiler. Prinç satışlarının % Kilogramlık Fındık Yağı ile birlikte 30 Metrelik Yol üzerinde bulunan TMO Aksaray Müdürlüğü Binası’nda dün itibariyle satışa başlandığı müjdesini verirlerken, TMO Yetkilisi; “Aksaray’ın ekonomik durumunu bilen insanlardan birisiyim. O nedenle bizim prinçlerimizin dar gelirli vatandaşlarımızın ekonomilerine olan katkılarının da farkındayız. Yeni yerimize taşınmamız nedeniyle durdurduğumuz prinç satışlarını, 5 Kilogramlık Fındık Yağı ile birlikte yeni düzenlemelerimizin ardından bugün itibariyle tekrar başlattık. Biz Kamlu hizmeti veriyoruz. Elbetteki önceliğimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak olacaktır” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA