Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 28-12-2019 10:52

Öğrencilerden Eskil’e 2. Kütüphane

Bilkent Üniversite Öğrencilerinden Eskil’e ikinci çıkartma. Bilkent Üniversitesi Günköy ekibi köy ve ilçe okullarının desteklenmesi konusunda birçok STK’yı geride bıraktı.

Öğrencilerden Eskil’e 2. Kütüphane

Toplumsal Duyarlılık Projeleri, 1999 yılında Marmara Depremi kazazedelerine yardım amaçlı tasarlanmış bir proje. Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TDP) Bilkent Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren ve tamamen gönüllü öğrencilerden oluşan bir topluluk. 19 farklı projesiyle köy okullarına, hastanedeki çocuklara, sığınma evindeki kadın ve çocuklarına, sokakta çalışan ya da çalışma potansiyeli olan çocuklara, huzurevindeki yaşlılarımıza, annesinin mahkumiyeti için cezaevinde olan çocuklara; duyma, işitme ya da zihinsel engeli olan dostlarımıza, sevgi evindeki çocuklarımıza, sosyo-ekonomik seviye düşük çocuklarımızın akademik hayatına dokunuyor. Yegâne amacı gülümseyip gülümseyebilirsiniz olan TDP gönüllüleri her geçen gün daha çok çalışarak sayısız hayata dokunuyor. Ankara Bilkent Üniversite’sindeki öğrencilerden oluşan Günköy ekibi geçtiğimiz aylarda Eskil’de faaliyet gösteren Tosun Ortaokuluna kütüphane yapmışlardı. Aynı ekip bu kez de Katrancı Ortaokuluna kütüphane yaptılar. Sadece kütüphane yapmakla kalmayıp, öğrenciler için de hafta sonu 2 gün boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiler. Ekip Başkanları Onur Tütüneken ve Elif Toksoy ilçe ve köy halkının çok sıcak ve samimi davrandıklarını, özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Görür'ün kendilerine destek verdiğini dile getirdiler. Kütüphane açılışında konuşan Katrancı Ortaokulu Müdürü Hatice Gökkaya Günköy ekibine teşekkürlerini dile getirerek plaketlerini sundu. Haber/Foto: Meryem Selçuker

NELER SÖYLENDİ?
@
Bryant 3 hafta önce
I love the theatre https://indien-institut.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The interviews appear to be in part aimed at changing Berlusconi's public image, damaged by reports of "bunga bunga" sex parties at his villas and giving expensive gifts to a series of glamorous young women.
Bennie 3 hafta önce
I'm on business https://americanpeonysociety.org/page/5/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "You're not going to beat anybody in the NFL playing like that," Pittsburgh coach Mike Tomlin said. "We know it. We understand it. It doesn't make it any less painful but that's just the reality of where we are."
Lavern 3 hafta önce
How many would you like? http://premiumtruckrepair.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "The reason why the euro has been so strong is that the ECBhas printed a fraction of what many others have printed. On topof that, the ECB's balance sheet is shrinking and the euro zonedoes not have a current account deficit ... the currency hasnowhere to go but up."
Agustin 3 hafta önce
I work for a publishers https://muldentaltv.de/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom A foreign observer said the election commission had done a very good job inside the polling centers, though it did not have any control over what went on outside, where some voters reported attacks and intimidation.
Felipe 3 hafta önce
Sorry, I ran out of credit http://osjovanpopovic.edu.rs/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The nuptials — the pregnant Berry’s third — were held under extraordinary secrecy. But photographers snapped pictures of Berry, clad in a white gown, heading into the Chateau des Conde inside a white station wagon.
rcacssg 1 ay önce
lsomwm iftnkinksces, [url=http://twvdzauzbiuo.com/]twvdzauzbiuo[/url], [link=http://ipwjqfjtacrr.com/]ipwjqfjtacrr[/link], http://aiddezcmgtgx.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA