Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-11-2019 10:45

“Öğretmenler, istikbalimizin mimarlarıdır”

AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz 24 Kasım Öğretmenler günü münasebeti yayınladığı mesajında; “Öğretmenlerimiz, birlik ve beraberliğimizin teminatıdır” dedi.

“Öğretmenler, istikbalimizin mimarlarıdır”

Milli ve manevi değerlerimizden kopmadan bu çağa uyum sağlayabilecek, sorumluluk duygusunun verildiği yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır diyen Milletvekili İnceöz, Tüm insanları doğruya yönelten, insan haklarına saygılı bir toplum meydana getirmeyi hedefleyen bu kutsal mesleğin mensupları olan öğretmenlerimiz, insanlara, her zaman yenilenmeyi, mücadele etmeyi öğretmişlerdir.

Öğretmenler, eğitim ve öğretim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin mimarlarıdır. İrfan ordusunun neferleri olarak, gelecek nesillerin yetişmesini ve değerlerimizin yarınlara aktarılmasını sağlayan, bir meşale gibi toplumları aydınlatan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Başta görevi başında şehit olmuş öğretmenlerimiz olmak üzere ahirete intikal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

“Fırsat Ve İmkân Eşitliği”

Milletvekili İnceöz, “Türkiye’nin son yıllarda eğitimden emniyete, adaletten sağlığa, ulaşımdan ekonomiye kadar yaşadığı olumlu gelişmelerin önümüzdeki yıllarda da devam etmesi için iyi yetişmiş gençlere ihtiyacımız vardır. Bu gençleri hiç şüphesiz, fedakârca çalışan ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz yetiştireceklerdir. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında, 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirmesinde öğretmenlerin çaba ve emeklerinin çok önemli payı olacaktır. Beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi emreden, kalemin kılıçtan üstün olduğunu belirten ve ilk emri ‘Oku olan bir medeniyetin mensupları olarak, eğitimin, öğrenmenin ve öğretmenlerimizin gönlümüzde her zaman ayrı bir yeri olmuştur” dedi. Yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle idame ettiren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layık olduğunu vurgulayan Milletvekili İnceöz, “AK Parti olarak eğitimde yaptığımız reformların gayelerinden biri köhnemiş bir eğitim anlayışını tümüyle ortadan kaldırmaktı. Bütün çalışmalarımızda, eğitim ve öğretimde niteliğin artırılmasına, fırsat ve imkân eşitliğinin sağlanmasına, herkese öğrenim hakkının kullandırılmasına azami derecede gayret gösterdik. Eğitim sisteminin dershane kamburundan kurtarılması, baskıcı vesayet sisteminden kurtularak temel hak ve hürriyetlere uygun eğitime geçilmesi, yüzyılımızın yüz karası kılık kıyafet engeli ve katsayı engelinin kaldırılması gibi önemli çalışmalar yaptık. Bir taraftan eğitimde yılların ihmallerini telafi etmeye ve kalitesini arttırmaya çaba harcarken, öğretmenlerimizin de çalışma şartlarını iyileştirmeye gayret ettik. Eğitim çalışanlarına yönelik şiddeti önlemek amacıyla farkındalık oluşturacak çalışmaları destekliyor, şiddeti önleyici tedbirler ve caydırıcı müeyyidelerin getirilmesinin sağlanması ve eğitim çalışanlarının güven içinde çalışması konusunu son derece önemsiyoruz” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
vnsjesqircw 3 gün önce
7qIUWG zrutillgukhw, [url=http://uqqrtbtqmuvl.com/]uqqrtbtqmuvl[/url], [link=http://vaifpqktkklp.com/]vaifpqktkklp[/link], http://ehqjvdmbvfia.com/
mhybojsi 3 hafta önce
YXpvKR lrnyndbzfqrc, [url=http://falpuxwrvlbw.com/]falpuxwrvlbw[/url], [link=http://mwescbcreomi.com/]mwescbcreomi[/link], http://yzwmcfbxozkp.com/
Armando 1 ay önce
I want to make a withdrawal https://radiodj.ro/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com While Tyson's decision to stop processing cattle fed Zilmax caught some cattle suppliers off-guard, the nation's largest meat producer said it had seen signs of trouble emerging as temperatures soared early this summer.
Stacy 1 ay önce
I'll send you a text http://mentonepark.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom All of the figure skaters, with the exception of U.S. women's champion Ashley Wagner, danced around the delicate issue saying they were only athletes and leaving it up to the USOC and International Olympic Committee (IOC) to establish a position.
Abram 1 ay önce
I'd like to tell you about a change of address http://2024boston.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The main reason, he said, is that the money flowing to the16 states and the nation's capital that are running their ownACA exchange is what's called a "permanent appropriation,"enshrined in the 2010 healthcare reform law. Because the fundsare not subject to annual appropriations, they will continue tobe available to states that need to pay employees andcontractors and buy equipment and supplies.
Angelo 1 ay önce
I want to make a withdrawal https://mondedesign.com.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Bach's staff, though not aware of any specific scams targeting residents in her region, issued a warning in August about telephone fraudsters demanding Social Security and bank account numbers from consumers in order to be issued new insurance cards.
Peter 1 ay önce
I work here https://wespac.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com "If this hypothesis of cumulative sleep reduction resulting in neuronal loss is confirmed, then clinically children with autism might gain from even a small consistent increase in total sleep time," they said.
abkikfjnfy 2 ay önce
W8N5hh xuhfjuyvthnx, [url=http://fzzhoypwbutx.com/]fzzhoypwbutx[/url], [link=http://hpelaeqcqlrf.com/]hpelaeqcqlrf[/link], http://sggkfnmkvhlx.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA