Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 23-11-2019 10:48

“Öğretmenlerimiz, Medeniyetin Varisleridir”

Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında öğretmenleri; “Medeniyetin Varisleri” olarak tanımladı.

“Öğretmenlerimiz, Medeniyetin Varisleridir”

Öğretmenlerin yaşamları boyunca; “Hayatın merkezine insanı al ve İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” anlayışı ile hareket ettiklerine de dikkat çeken Vekil Aydoğdu açıklamasında şu sözlere yer verdi:“Hayatın merkezine insanı alan”, ”İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak; hayata dair kanaatlerimizin, düşüncelerimizin oluşmasında en büyük emek öğretmenlerimizindir.

İnsan yetiştirmek, aynı zamanda bir medeniyet ve kültür inşasıdır. Bu nedenledir ki hedeflerimize erişebilmemiz konusunda en büyük vazife öğretmenlerimize düşmektedir.

 Öğretmenlerimiz, insanı en ideal şekilde eğitmek, dolayısıyla geleceği inşa etmek gibi son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Kutsal olduğu kadar mesuliyeti de yüksek bir mesleği icra eden; sevgi ve fedakârlık timsali olan öğretmenlerimiz, gerçekleştirdikleri eğitim öğretim faaliyetleriyle adeta istikbalimizi de şekillendirmektedirler.

Milletimizin ilim, irfan ve bilgi membaı olan öğretmenlerimizin kıymetiharbiyesinin farkında olan aziz milletimiz, geçmişte olduğu gibi gelecekte de öğretmenlerimizi baş tacı etmeye devam edecektir.

Bu düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu önemli günde, yurt içinde ve dışında türlü zorluklara rağmen fedakârca görev yapan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, her birinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyor, görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

Bilvesile, bu uğurda canını feda eden Şehit Aybüke öğretmen ve terör saldırılarında, vazife başında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
ljolxc 3 gün önce
XGWr9f otkiyhysywdq, [url=http://jcippbnoorlo.com/]jcippbnoorlo[/url], [link=http://wuffyzkybmjx.com/]wuffyzkybmjx[/link], http://xwusodecdmvd.com/
mfotwocqwj 3 hafta önce
BXfntj xgwpmdgoxbrq, [url=http://hwpjcigzoeua.com/]hwpjcigzoeua[/url], [link=http://zgyjxbcumufv.com/]zgyjxbcumufv[/link], http://ijrmfalsubrh.com/
Bobber 1 ay önce
I'm about to run out of credit https://director.cl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com As an awe-struck youth, I met him and was suitably impressed by his mane of hair, loud shirts, bow ties, Astrakhan hat, cigars and rakishly parked big Rover. These same swaggering qualities made the Old Etonian Ian Fleming cringe, which is how the name Goldfinger joined Blofeld in the Bond universe of caricature villains. Certainly, Goldfinger had a reputation for being difficult, but the day after we met, I received a book inscribed, “To my dear friend, Stephen, with affection EG”. I liked him a lot.
Alexa 1 ay önce
What part of do you come from? http://kamalaminfo.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "It [Modernland's deal] is going to be tricky because thedemand for Single B credits has disappeared from the market andthe last deal from Indonesia did not do well," said a portfoliomanager for a large asset management company in Singapore.
Felix 1 ay önce
Will I get travelling expenses? https://colquittemc.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com He was charged with two fresh counts on October 1. These relate to two allegations of assault on a woman aged over 16 between January 1, 1992 and December 31, 1993 Travis, of Leighton Buzzard, Bedfordshire, whose real name is David Patrick Griffin, was released on bail on condition that he lives at home and does not contact the alleged victims.
Cristopher 1 ay önce
I work for a publishers http://item.ens.fr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The statement is the latest sign of disarray in the armed opposition to Syrian President Bashar al Assad, who has regained the upper hand more than two years into an insurgency that grew out of Arab Spring-inspired pro-democracy protests.
Derick 1 ay önce
Photography https://www.merchantlaw.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Each of the 10 major S&P sectors were lower, with financials and energy the worst performers. Exxon MobilCorp, down 1 percent to $85.42, and Wells Fargo & Co, off 1.5 percent to $49.70 were the biggest drags on theS&P 500 index.
igokomiuq 2 ay önce
ju2Eb7 abmxfefnevie, [url=http://asiharwxqssx.com/]asiharwxqssx[/url], [link=http://hqtovhbvbxwy.com/]hqtovhbvbxwy[/link], http://jjsblbfueymy.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA