Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 22-11-2019 11:14

Ormantik Komedi oyunu tiyatro severlerle buluşuyor

Aksaray Belediyesi, vatandaşların sosyal ve kültürel ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda sanatsal faaliyetlerine çeşitli tiyatro oyunlarını vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Ormantik Komedi oyunu tiyatro severlerle buluşuyor

Aksaray Kültür Merkezinde birbirinden eğlenceli ve öğretici tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Aksaray Belediyesi önümüzdeki günlerde Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan'ın yazdığı ''Ormantik Komedi'' oyununu vatandaşların beğenisine sunacak.

Usta oyuncular Necmi Yapıcı, Umut Oğuz, Nihan Durukan Yapıcı ve Birgen Engin'in rol aldığı Ormantik Komedi isimli oyun da bir kamp hikâyesi üzerinden, seyirciyi kendi halleriyle yüzleştirerek güldürürken, sosyal medya çılgınlığıyla insanların yalnızlaşma sorunlarını gözler önüne serecek.

Tüm Türkiye'de ilgi ile takip edilen Ormantik Komedi oyunu Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde Aksaray Kültür Merkezinde vatandaşlara ücretsiz olarak sergilenecek.

Yoğun ilgi ile beklenilen oyun 23 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'da gösterime girecek.

Tiyatronun toplumun kendi eksiklerini görmesi açısından ve toplumun kendisini izlerken hoş vakit geçirmesi açısından önemli bir sanat dalı olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Evren Dinçer tüm vatandaşları Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde Cumartesi günü ücretsiz olarak sahnelenecek olan Ormantik Komedi oyununu izlemeye davet etti.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA