AKSARAY
Giriş Tarihi : 27-03-2018 14:54   Güncelleme : 27-03-2018 14:54

Özel Servet Altınsoy Lisesi’nden anlamlı kermes

Aksaray Özel Servet Altınsoy Temel Lisesi 10-A Sınıfı Öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’nda Şehit düşen Mehmetçiklerimizin ailelerine destek amaçlı okul içerisinde bir kermes düzenliyorlar.

Özel Servet Altınsoy Lisesi’nden anlamlı kermes

Aksaray Özel Servet Altınsoy Temel Lisesi 10-A Sınıf Öğrencileri ve Sınıf Öğretmenleri Seyda Yılmaz; Türk Silahlı Kuvvetlerince Afrin’deki Terör Örgütlerine yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimizin ailelerine destek için 28 Mart 2012 Çarşamba Günü kermes düzenliyorlar. B. Bölcek Caddesi içerisinde bulunan okul içerisinde bugün düzenlenecek olan kermesten elde edilecek gelir, Afrin’de şehit olan Mehmetçiklerin ailelerine bağışlanacak.

Aksaray Özel Servet Altınsoy Temel Lisesi 10-A Sınıfı Öğrencileri, evlerinden getirecekleri yiyecek ve içeceklerle kermes yapacaklar.

Aksaray Özel Servet Altınsoy Temel Lisesi Müdürü Reşat Tucuk, 10-A Sınıfı’nın bugün yapacağı kermes ile ilgili açıklamasından; “Bugün bize düşen hem Türkiye Sınırları’nda, hem de sınırlarımızın dışında mücadele veren Mehmetçiklerimizin, polisimizin yanında olduğumuzu, dualarımızın onlarla beraber olduğunu, vatanımızın birlik ve beraberliği için verdikleri mücadelede en küçüğünden en büyüğüne bu ülkenin tüm fertlerinin yanlarında olduğunu, yalnız olmadıklarını hissettirmektir. Bu anlamlı Kermesi düzenleyen okulumuzun 10-A Sınıfı Öğrencilerine ve öğretmenine ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA