AKSARAY
Giriş Tarihi : 24-12-2018 15:09   Güncelleme : 24-12-2018 15:09

Özkök’ten Vefa Örneği

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, tanındığı çalışkan kişiliğinin yanına vefalı insan sıfatını da ekledi. Özkök ve arkadaşları son kararname ile Adıyaman’a tayini çıkan Vali Aykut Pekmez ile hemşerimiz Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’i özel olarak ziyaret ettiler.

Özkök’ten Vefa Örneği

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve beraberindeki heyet bir dizi ziyarette bulunmak üzere Adıyaman’a gitti. Burada Aksaray Valisi iken yayımlanan valiler kararnamesi ile Adıyaman’a tayini çıkan Vali Aykut Pekmez ve Aksaray’ın yetiştirdiği önemli değerlerden olan Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’ i ziyaret ettiler.

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök şu ifadelere yer verdi.

“Birlikte 2,5yıl görev yapma fırsatını el ettiğimiz, şehrimizin çok kıymetli Eski Valisi Aykut PEKMEZ beyefendiyi yeni görev yeri olan Adıyaman Valiliği’nde ziyaret ederek yeni görevlerinin başta kendisine, Adıyaman İline ve ülkemize hayırlara vesile olmasını dileyerek dostane görüşmeler içerisinde bulunduk. Başarılarının devamını diliyoruz.

Aksaray’ımızın yetiştirmiş olduğu cesur yürekli, girişimci ruhu, heyecanıyla bulunduğu makamlarda görevini en iyi şekilde yapan yiğit kardeşimiz Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin ALPER beyefendiyi yerinde ziyaret edip başarılar dileyerek misafirleri olduk” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA