Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-11-2019 10:15

Şahin, gazetecilere ASÜ Kütüphanesini tanıttı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ASÜ Kütüphanesinin her geçen gün biraz daha büyüdüğünü ve öğrenciler tarafından çok daha yoğun şekilde kullanılır bir hale geldiğini söyledi.

Şahin, gazetecilere ASÜ Kütüphanesini tanıttı

Aksaray Gündem Gazetesi Sahibi Recep Turan ile 68 Haber ve Güncel Gazeteleri Yöneticisi Nazmi Çalışkan, Rektör Şahin’i ziyaret etti. Konuklarına, kampüsteki son 4,5 yılı anlatan ve bu süre zarfında hem fiziki, hem de akademik manada yaşanan büyümeden söz eden Şahin, yeni Rektörlük döneminde ön planda olacak hususlara dair de bilgiler verdi. Özellikle kütüphane konusuna dikkat çeken ASÜ Rektörü, “Şehrin en büyük kütüphanesi sadece ASÜ’nün değil, aynı zamanda tüm şehrin hizmetinde. Gerek basılı, gerekse elektronik kaynak sayısı sürekli artıyor. Bu artışın en önemli dinamiği de elbette öğrencilerimiz. Onlar, kütüphaneye çok büyük bir ilgi gösteriyorlar. Tarama ve ödünç alam sistemleri, tekli ve çoklu çalışma odaları, sosyal imkânlar… Kütüphanemizi, bunlar ve benzeri pek çok özelliği münasebetiyle her gün binlerce öğrencimiz ziyaret ediyor” dedi. Şahin, daha sonra Gazeteciler Turan ve Çalışkan’la kütüphaneyi gezdi, öğrencilerle hasbihal etti ve vize sınavlarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda ASÜ Rektörü Şahin, konuklarına kitaplarını takdim etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
yrakyjkk 3 gün önce
fDBYj3 wirmbwczrnsa, [url=http://fokatawyyecd.com/]fokatawyyecd[/url], [link=http://oeesvuwyqgro.com/]oeesvuwyqgro[/link], http://gwtrpjkdimfi.com/
xtwlrrcxxf 3 hafta önce
IWVzCk inrgzufttxxo, [url=http://vezbmxpcfgmg.com/]vezbmxpcfgmg[/url], [link=http://iikwhtwmcpjn.com/]iikwhtwmcpjn[/link], http://oknsowepsmms.com/
Gregorio 1 ay önce
Have you seen any good films recently? https://dendrobates.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com I bought some RM shares. I missed out on the other privatisations as I was an impoverished student and I missed out on the building societies as I had no £, but this time I was determined to have a slice of the pie, and I've just sold them at 441p, bang tidy profit of £1.11/share. Go me!
Brain 1 ay önce
Looking for work http://littleonestheatre.com.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Lane hoped to work in real estate after graduating from East Central University next May but was shot in the back while jogging along a tree-lined street near his girlfriend's home in Duncan last week. Three boys — ages 15, 16 and 17 — have been charged in what prosecutors called a thrill killing.
Clinton 1 ay önce
Will I get travelling expenses? http://zuccardiwines.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Another Spaniard, Alejandro Valverde, took third place for his fifth podium at the event although he has never won the coveted rainbow jersey after a poor tactical choice possibly cost Rodriguez the win.
Houston 1 ay önce
I'm in my first year at university http://dorsetlife.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Following Mexico's shock economic contraction in the secondquarter and devastating floods last month, the government hasrepeatedly cut back its growth forecast and now expects grossdomestic product to expand by around 1.7 percent this year.
Brooklyn 1 ay önce
How long are you planning to stay here? http://applenapps.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Filner, 71, resigned in late August, succumbing to intense pressure after at least 17 women brought lurid sexual harassment allegations against the former 10-term congressman. He had been on the job less than nine months into a four-year term and was San Diego’s first Democratic mayor in 20 years.
ychjhexndn 2 ay önce
qjNIMQ vybkmeneswsa, [url=http://htjiqmfvmqny.com/]htjiqmfvmqny[/url], [link=http://ljuaidefcdak.com/]ljuaidefcdak[/link], http://cvmflnfcgnmd.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA