AKSARAY
Giriş Tarihi : 16-03-2018 12:59   Güncelleme : 16-03-2018 12:59

TKDK hizmeti ayağa götürüyor

Aksaray TKDK, son 2 yıl içerisinde Aksaraylı çiftçiler ve yatırımcılara cansuyu olmaya devam ediyor. Son 2 yıl içerisinde Aksaray’da verdiği desteklerle TKDK Genelinde en üst sıralara tırmanan kurumun başarısı parmakla gösteriliyor.

TKDK hizmeti ayağa götürüyor

Başta çiftçiler olmak üzere bir çok yatırımcıya verdiği desteklerle can simidi olma görevi üstlenen TKDK, destek hizmetlerini daha geniş kitleye yayabilmek amacıyla hizmetlerini anlatabilmek için vatandaş ile buluşuyor.

Metin Altınsoy’un Koordinatörlüğe getirilmesinin ardından kısa sürede Aksaray TKDK olarak hizmet dallarında en üst sıralara tırmanan kurumda, Koordinatör Altınsoy hizmetlerin daha geniş bir vatandaş kitlesine ulaşabilmesi amacıyla köy ve beldelerde vatandaşın ayağına kadar giderek yaptığı toplantılarla TKDK nın verdiği ekonomik destekleri ve bu desteklerden faydalaniblmek için gerekli olan şartları anlatmayı hedefliyor.

Verdikleri ekonomik destek hizmetlerinden mümkün olabildiğince fazla vatandaşın yararlanabilmesini akaçlayan Aksaray TKD Yetkilileri son olarak 17 Mart 2018 Cumartesi Günü Saat 14:00' de Borucu Köyü'nde Ekecik Yöresi Muhtarları ve Halkına Yönelik Olarak TKDK Hibeleri Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı yapacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA